Mandala na szkle "Czakro-Transformacja".

799,00 zł

-100,00 zł

899,00 zł

Nowy produkt

1 szt. na magazynie

Mandala ta pulsuje energią wszystkich czakr w harmonii i równowadze. Pomaga w zestrojeniu ich, uporządkowaniu i powolnemu wznoszeniu energii ku górze. Mandala zawiera zestaw kolorów tęczy, co ma szczególnie uzdrawiające właściwości. Średnica mandali 21 cm. Do mandali dodaję przyssawkę, aby można zawiesić ją na oknie. Copywright©

wysyłka 24 h.

Uwaga: Ostatnia sztuka.

Do porównania

Dodaj do listy życzeń

Biżuterię z tą mandalą znajdziesz klikając na "Powiązane Produkty"

Tęcza sprawia, że wszystko wraca na swoje miejsce, porządkuje się w harmonijny i właściwy sposób. Każda częstotliwość koloru  tęczy leczy określone czakry w naszym organizmie i otoczeniu, ponieważ wszystko wibruje z określoną częstotliwością, wszystko jest energią. Mandala bardzo energetyczna, pulsująca, równoważąca wszystko poprzez czakrę serca – kolor zielony. 

Motyl jest symbolem przemiany. Na początku jest skromną gąsienicą, po czym zapada w sen jako poczwarka, by w końcu ukazać się jako jedno z najpiękniejszych stworzeń w przyrodzie.

W tradycji chrześcijańskiej te trzy stadia przyrównuje się do życia, śmierci i zmartwychwstania. Ale duchowe skojarzenia z motylem nie ograniczają się wyłącznie do chrześcijaństwa. Grecy używali tego samego słowa, „psyche”, w odniesieniu do „duszy” i „motyla”.  Wierzyli, że ludzkie dusze przemieniają się w motyle podczas poszukiwania nowej inkarnacji. W poezji europejskiej jako metafora duszy występuje często kuzynka motyla, ćma. W dążeniu ćmy do światła poeci dostrzegali obraz tęsknoty duszy za Bogiem.

Motyl w mandali, według Junga, może być potwierdzeniem siły psychiki do ciągłego tworzenia siebie od nowa. Może on również ogłaszać, że wyszedłeś już z ciemnej nocy duszy. Motyl może być zapowiedzią dramatycznego przestawienia się na nowy sposób istnienia. Motyle w mandalach odzwierciedlają twoje piękno, duchowość i odnowę siebie samego.

Znajdują się tu wszystkie kolory tęczy. Tęcza od najdawniejszych czasów jest symbolem szczególnego związku między bogiem a człowiekiem. Doświadczenie tęczy w mandali może być sposobem wyzwalania przez twoją psychikę potężnych energii uzdrawiania.

Opis poszczególnych czakr znajdziesz przy mandalach dla każdej czakry. Warto przeczytać opisy :).

Fenomen mandali polega na tym, że jest to obraz zarówno działający na podświadomość, jak i odbijający to, co w podświadomości ukryte, zepchnięte lub wyparte. 

Mandala może oddziaływać na nas w dwojaki sposób. Kiedy malujemy ją sami, możemy skontaktować się z naszą podświadomością i odnaleźć źródło problemów,  destrukcyjnych wzorców, psychicznych blokad czy przyczyny niepowodzeń. Za pomocą wybranych środków wyrazu wydobywamy na światło dzienne wszystko to, czego nie umiemy wypowiedzieć.

Gdy pracujemy z gotową mandalą możemy jej używać jako symbolu wzmocnienia naszej pracy. Naszą własną myślą, intencją i wolą sprawiamy, że mandala może nas wesprzeć w naszych dążeniach, intencjach i marzeniach. Mandala jest narzędziem, dzięki któremu możemy dokładnie ukierunkować naszą pracę oraz jest wsparciem w postaci symbolu, kształtu i koloru. W przypadku biżuterii, również kamienia naturalnego o określonych właściwościach. Musimy jednak pamiętać, że bez naszego uczestnictwa, bez zaangażowania i autentycznej chęci pracy i zmiany, mandala pozostanie nieuaktywniona. Pamiętaj, że to Ty ją dla siebie uaktywniasz afirmując i pragnąc prawdziwej zmiany.

Mandala jest obrazem terapeutycznym dla naszej psychiki, umysłu, ciała i duszy.

Oryginalna mandala  namalowana ręcznie na szkle o średnicy 21 cm, farbami witrażowymi z użyciem farbek brokatowych.

Praca autorska chroniona prawem - kopiowanie lub używanie wzoru bez wiedzy autora zabronione.