Bransoletka mineralna "Wiedźmy" czaroit.

139,00 zł

Nowy produkt

1 szt. na magazynie

Wiedźma, to ta, która ma wiedzę, to ta, która wie. Wiedzę tą czerpie z otaczającej ją przyrody, minerałów, roślin i zwierząt. Zna zależności i wie jak je stosować dla dobra życia. Ma też rozwiniętą i dobrze wibrującą czakrę korony, która właśnie łączy z absolutem i uruchamia procesy zrozumienia i jasnowidzenia.

wysyłka 24 h.

Uwaga: Ostatnia sztuka.

Do porównania

Dodaj do listy życzeń

Dodałam do niej jako kamień główny czaroit, który jest kamieniem przeznaczonym przede wszystkim dla ludzi podążających ścieżką rozwoju duchowego. Kamień ten łączy ziemskie doświadczenia z mistycyzmem i pokazuje, że są to sfery nierozerwalnie ze sobą związane i człowiek powinien dbać zarówno o swój pierwiastek fizyczny, jak i duchowy.

Biżuteria z czaroitu wspomagają proces jasnowidzenia oraz leczą różnego rodzaju nałogi i obsesje. Czaroit pomaga pokonać paraliżujący strach oraz łagodzi wszelkie dolegliwości ze strony układu nerwowego. Noszenie przy sobie czaroitu pozwala na usunięcie negatywnych energii oraz zwiększa prawdopodobieństwo szczęśliwych zbiegów okoliczności. Wprowadza harmonię i pozwala odetchnąć, wchodząc na wyższy poziom zrozumienia nie tylko siebie samego, ale też otaczającego nas świata.

Czaroit otwiera człowieka na odbieranie wrażeń pozazmysłowych, łatwiejsze dotarcie do wzorów zakodowanych w podświadomości oraz zgłębienia zagadek własnej duszy. Minerały czaroitu będą też pomocne w regeneracji organizmu, ukojeniu skołatanych nerwów oraz w walce ze schorzeniami wątroby i nerek. Złoża tego kamienia już się wyczerpują, dlatego jest rzadki i coraz droższy.

Lepidolit - uspokaja, łagodzi stres i niepokój, wspiera przemiany w naszym życiu, ułatwia je i prowadzi. Nadaje się także do pracy duchowej i medytacji. Odblokowuje górne czakry. Stymuluje poczucie porozumienia z własną Duszą, ułatwia podróże astralne, świadome śnienie i dostęp do Kronik Akashy. Ułatwia pozyskiwanie i rozumienie wiedzy płynącej ze Źródła oraz wzmaga intuicję. Zdrowotnie lepidolit pomaga w wychodzeniu z nałogów, depresji, nerwic, wszelkiego rodzaju traum i choroby dwubiegunowej. Lit w nim zawarty często dodawany jest do tabletek stabilizujących nastrój. Regularna praca z nim uspokaja układ nerwowy i przynosi emocjonalne uzdrowienie. Stosowany jest we wspomaganiu leczenia zapalenia nerwu kulszowego i nerwobóli. Ze względu na swoją delikatną i zrównoważoną wibrację, jest to idealny kamień dla kobiet w ciąży i tych przechodzących menopauzę. Ma również silne działanie odtruwające organizm, oczyszcza go z toksyn oraz ze smogu elektromagnetycznego. Świetnie nadaje się we wszelkich zaburzeniach snu. Jeżeli cierpisz na bezsenność, możesz położyć go obok głowy, pod poduszkę lub otoczyć nim łóżko. Powinien wtedy ułatwić zaśnięcie i zmniejszyć ilość wybudzeń w ciągu nocy.

Iolit wytwarza energetyczne połączenie pomiędzy sercem, a umysłem, co pozwala na połączenie intuicji z logicznym myśleniem. Czyli oddziałuje na czakrę serca oraz czakrę trzeciego oka. Dzięki tej właściwości może wspierać zdolność jasnowidzenia, rozwijać zdolności ezoteryczne oraz dar do przewidywania przyszłości. Wspomaga rozwój osobisty i duchowy – dzięki niemu pozbywamy się strachu przed zmianami i otwieraniem się na nieznane, pomaga utrzymać spokój ducha i rozwija w nas poczucie szczęścia oraz radości.

Lapis lazuli - wzmacnia zdolności pozazmysłowego postrzegania i ułatwia rozpoznawanie głosu intuicji oraz kontakt z duchowymi przewodnikami. Przynosi poczucie wewnętrznej mocy i nadziei, co pozwala odnaleźć w sobie odwagę, pewność siebie i przezwyciężyć nieśmiałość. 

Czakra korony - Zbudziwszy swoją czakrę korony głowy, otwieramy przed sobą możliwość czerpania korzyści z nieograniczonej przestrzeni i czasu oraz boskiej mądrości i zrozumienia. Więcej: https://mandaladoroty.pl/mandala-na-szkle-sklep-z-mandalami/26-mandala-czakra-korony-sahasrara.html