Mandala na szkle "Kwiat Energii".

599,00 zł

-100,00 zł

699,00 zł

Nowy produkt

1 szt. na magazynie

Mandala ta jest bardzo energetyzująca, ciepła, ożywcza. Doskonała w stanach przygnębienia, depresji, przedłużającego się obniżonego nastroju. Wielość kolorów oddziałuje pobudzająco na wszystkie czakry, podnosi ich wibracje. Pobudza energię życiową oraz pomaga chronić i otaczać opieką ciebie i bliskich. Do mandali dodaję przyssawkę. Copywright©

wysyłka 24 h.

Do porównania

Dodaj do listy życzeń

Biżuterię z tą mandalą znajdziesz klikając na "Powiązane Produkty"

Mandala znaczy centrum, obwód lub koło magiczne.

Koło od zamierzchłych czasów jest bardzo ważnym elementem kultury człowieka bez względu na miejsce zamieszkania. Wybraliśmy koło jako symbol świadomości oraz życia, śmierci i odrodzenia.

Szwajcarski psychiatra Carl Gustav Jung, kojarzył mandalę z jaźniącentrum osobowości. Sugerował, że mandala wskazuje na naturalny pęd do życia całym naszym potencjałem, do urzeczywistnienia pełnego modelu naszej osobowości.

Mandala jest obrazem aktywnym, pozytywnie oddziałującym na nasze życie. Jest to typ obrazu, który transformuje rzeczywistość.

Mandala oddziałuje poprzez formę i kolor. Najważniejsze jest odczucie jakie pojawia się, gdy patrzysz na nią. Jeśli odczucia są pozytywne, mandala oddziałuje terapeutycznie wprowadzając harmonię i równowagę do Twojego wnętrza. Mandala więc, to nie tylko ozdoba, ale również energia pozytywnych wibracji zmieniających Twoje wewnętrzne i zewnętrzne otoczenie.

Kwiaty ze względu na swój kształt i zogniskowanie pośrodku stanowią naturalną mandalę. Dlatego przez niektórych mistyków uważane są jako przedmioty kontemplacji. Są obrazem „Centrum”, a stąd archetypowym wyobrażeniem duszy.

Kwiaty są także symbolem wiosny oraz wiecznie odnawiającego się życia.

Pojawiające się mniejsze koła mogą być wyrazem ochrony, otaczania czcią lub wyzwolenia jakiegoś aspektu ciebie. Koła te mają kolor zielony, który również może wyrażać zdolność do opieki nad samym sobą jak i opiekowania się innymi.

W mandali kwiaty mogą wskazywać na przyspieszenie cyklu twojego osobistego rozwoju, ujawniają pracę twojej duszy, proces wzrostu dokonujący się poprzez twój związek z archetypem jaźni.

Mandala ta więc jest doskonałym obiektem do kontemplacji. Pobudza energię życiową oraz pomaga chronić i otaczać opieką ciebie i bliskich. Pobudza do duchowego rozwoju.

Fenomen mandali polega na tym, że jest to obraz zarówno działający na podświadomość, jak i odbijający to, co w podświadomości ukryte, zepchnięte lub wyparte. 

Mandala może oddziaływać na nas w dwojaki sposób. Kiedy malujemy ją sami, możemy skontaktować się z naszą podświadomością i odnaleźć źródło problemów,  destrukcyjnych wzorców, psychicznych blokad czy przyczyny niepowodzeń. Za pomocą wybranych środków wyrazu wydobywamy na światło dzienne wszystko to, czego nie umiemy wypowiedzieć.

Gdy pracujemy z gotową mandalą możemy jej używać jako symbolu wzmocnienia naszej pracy. Naszą własną myślą, intencją i wolą sprawiamy, że mandala może nas wesprzeć w naszych dążeniach, intencjach i marzeniach. Mandala jest narzędziem, dzięki któremu możemy dokładnie ukierunkować naszą pracę oraz jest wsparciem w postaci symbolu, kształtu i koloru. W przypadku biżuterii, również kamienia naturalnego o określonych właściwościach. Musimy jednak pamiętać, że bez naszego uczestnictwa, bez zaangażowania i autentycznej chęci pracy i zmiany, mandala pozostanie nieuaktywniona. Pamiętaj, że to Ty ją dla siebie uaktywniasz afirmując i pragnąc prawdziwej zmiany.

Mandala jest obrazem terapeutycznym dla naszej psychiki, umysłu, ciała i duszy.

Mandala namalowana na szkle o średnicy 20 cm, farbami witrażowymi. Można ją powiesić na oknie lub ścianie.

Praca autorska chroniona prawem - kopiowanie lub używanie wzoru bez wiedzy autora zabronione.