Mandala na szkle "Kryształowa Tarcza".

799,00 zł

-100,00 zł

899,00 zł

Nowy produkt

1 szt. na magazynie

Mandala ta składa się z wielu trójkątów, które przypominają oszlifowane kryształy. Odbijają one światło i dzięki temu ukazuje się tęcza barw. Trójkąty są tak ułożone, że tworzą swoistą kryształową tarczę, która może ochronić Cię i rozproszyć niskowibracyjne energie a jednocześnie przekształcić je w najpiękniejsze zjawisko na świecie TĘCZĘ Copywright©

wysyłka 24 h.

Uwaga: Ostatnia sztuka.

Do porównania

Dodaj do listy życzeń

która sprawia, że wszystko zostaje uzdrowione i wraca na swoje miejsce.

Biżuterię z tą mandalą znajdziesz klikając na "Powiązane Produkty"

Trójkąty w mandalach wprowadzają ruch. Kierują twoją uwagę ku wiecznej równowadze rosnących i opadających energii. Trójkąt może ukazać ci to, co powinieneś wiedzieć, aby nie zboczyć z właściwej drogi. Trójkąt może skierować cię ku pierwiastkowi duszy w głębi twojego serca, abyś działał z tego poziomu.

Poprzez wielość kolorów oddziałuje na wszystkie czakry. 

Fenomen mandali polega na tym, że jest to obraz zarówno działający na podświadomość, jak i odbijający to, co w podświadomości ukryte, zepchnięte lub wyparte. 

Mandala może oddziaływać na nas w dwojaki sposób. Kiedy malujemy ją sami, możemy skontaktować się z naszą podświadomością i odnaleźć źródło problemów,  destrukcyjnych wzorców, psychicznych blokad czy przyczyny niepowodzeń. Za pomocą wybranych środków wyrazu wydobywamy na światło dzienne wszystko to, czego nie umiemy wypowiedzieć.

Gdy pracujemy z gotową mandalą możemy jej używać jako symbolu wzmocnienia naszej pracy. Naszą własną myślą, intencją i wolą sprawiamy, że mandala może nas wesprzeć w naszych dążeniach, intencjach i marzeniach. Mandala jest narzędziem, dzięki któremu możemy dokładnie ukierunkować naszą pracę oraz jest wsparciem w postaci symbolu, kształtu i koloru. W przypadku biżuterii, również kamienia naturalnego o określonych właściwościach. Musimy jednak pamiętać, że bez naszego uczestnictwa, bez zaangażowania i autentycznej chęci pracy i zmiany, mandala pozostanie nieuaktywniona. Pamiętaj, że to Ty ją dla siebie uaktywniasz afirmując i pragnąc prawdziwej zmiany.

Mandala jest obrazem terapeutycznym dla naszej psychiki, umysłu, ciała i duszy.

Mandala namalowana na szkle o średnicy 20 cm. 

Praca autorska chroniona prawem - kopiowanie lub używanie wzoru bez wiedzy autora zabronione.