Mandala na szkle "Fale Fraktale"

499,00 zł

-100,00 zł

599,00 zł

Nowy produkt

Mandala ta wspiera wprowadzenie przepływu energii, ruchu, falowanie. Porusza zastałe, skostniałe struktury. Wprowadza harmonię i przywraca naturalną wibracyjność na poziomie komórkowym. Wprowadza więc zmiany i ożywia to, co zastałe i drętwe. Pięknie prezentuje się na oknie jak i ścianie. Efekt „żywego” – wibrującego witrażu. Do mandali dodaję przyssawkę, aby można ją zawiesić na oknie. Copywright©

Czas oczekiwania 2 tygodnie.

Do porównania

Dodaj do listy życzeń

Biżuterię z tą mandalą znajdziesz klikając na "Powiązane Produkty"

Fenomen mandali polega na tym, że jest to obraz zarówno działający na podświadomość, jak i odbijający to, co w podświadomości ukryte, zepchnięte lub wyparte. 

Mandala może oddziaływać na nas w dwojaki sposób. Kiedy malujemy ją sami, możemy skontaktować się z naszą podświadomością i odnaleźć źródło problemów,  destrukcyjnych wzorców, psychicznych blokad czy przyczyny niepowodzeń. Za pomocą wybranych środków wyrazu wydobywamy na światło dzienne wszystko to, czego nie umiemy wypowiedzieć.

Gdy pracujemy z gotową mandalą możemy jej używać jako symbolu wzmocnienia naszej pracy. Naszą własną myślą, intencją i wolą sprawiamy, że mandala może nas wesprzeć w naszych dążeniach, intencjach i marzeniach. Mandala jest narzędziem, dzięki któremu możemy dokładnie ukierunkować naszą pracę oraz jest wsparciem w postaci symbolu, kształtu i koloru. W przypadku biżuterii, również kamienia naturalnego o określonych właściwościach. Musimy jednak pamiętać, że bez naszego uczestnictwa, bez zaangażowania i autentycznej chęci pracy i zmiany, mandala pozostanie nieuaktywniona. Pamiętaj, że to Ty ją dla siebie uaktywniasz afirmując i pragnąc prawdziwej zmiany.

Mandala jest obrazem terapeutycznym dla naszej psychiki, umysłu, ciała i duszy.

 Mandala namalowana na szkle o średnicy 20 cm farbami witrażowymi.

Praca autorska chroniona prawem - kopiowanie lub używanie wzoru bez wiedzy autora zabronione.