Bransoletka z mandalą "Kwiat Życia" - obsydian.

85,00 zł

Nowy produkt

1 szt. na magazynie

Bransoletka z mandalą "Kwiat Życia" w otoczeniu  kamieni obsydianu złocistego (10 mm). Kwiat życia promieniuje wysokimi wibracjami. Harmonizuje przestrzeń, transformuje szkodliwą energię, jest to jeden z najsilniejszych pozytywnych symboli Świętej Geometrii. Krawatka ze stali szlachetnej. Mandala jest umieszczona po obu stronach bazy. Rozmiar na nadgarstek ok. 16-17 cm. Jest możliwość dopasowania.

wysyłka 24 h.

Uwaga: Ostatnia sztuka.

Do porównania

Dodaj do listy życzeń

Flower of life” czyli Kwiat Życia zawiera w sobie proporcje każdego aspektu i formy życia. Wszędzie, gdzie go odkryto nosi tę samą nazwę “kwiat życia”, choć w kosmosie nazywany jest Językiem Ciszy lub Językiem Światła. Przy pomocy Kwiatu Życia i Świętej Geometrii można opowiedzieć historię świata, począwszy od jego stworzenia poprzez działanie czterech żywiołów, proporcje i rozwój ludzkiego ciała. Miano Kwiatu Życia zyskał nie z powodu podobieństwa do kwiatów, jakie znamy, ale przez analogię do cyklu życia drzewa owocowego: kwiat, owoc, nasionko, drzewo, kwiat, owoc… Wszystkie te kroki odnajdujemy w postaci geometrycznej w Kwiecie Życia, nawet znaną z tradycji hebrajskiej Kabałę, Drzewo Życia. Za pomocą Kwiatu Życia i Świętej Geometrii możemy opowiedzieć historię świata, począwszy od jego stworzenia (7 okręgów w centrum wzoru), działanie czterech żywiołów, proporcje i rozwój ludzkiego ciała. Leonardo da Vinci z Kwiatu Życia wysnuł proporcje, które wykorzystał we wszystkich swoich wynalazkach. Kwiat Życia jest nieskończonym źródłem informacji (w którym zapisana jest nawet sama nieskończoność!). Gdy zatacza pierwszy pełny obrót 360 stopni, rysuje łącznie siedem sfer - tyle ile dni trwa opisane w Biblii stwarzanie świata. Te sześć sfer opisanych na jednej środkowej sferze tworzy pierwszy statyczny kształt nazwany Wzorcem Genesis czy też Ziarnem Życia.

Obsydian ma wspaniałe właściwości ochronne – zarówno na poziomie fizycznym, mentalnym i astralnym. Kamienie obsydianowe chronią osobę przed negatywnymi energiami i wibracjami z zewnątrz, ale także i od wewnątrz (np. własne negatywne myśli, niechęć pracowników, niesnaski w rodzinie). 

Obsydian doskonale ochrania przed „drenowaniem” naszej energii przez innych ludzi. Obsydian pomaga w ugruntowaniu i zobaczeniu prawdy 

Obsydian może być używany do procesu ugruntowania i do stworzenia ugruntowanego połączenia z wnętrzem Ziemi.  Obsydian pomoże Ci zobaczyć prawdę – zobaczyć rzeczy „czym naprawdę są” – bez udziału emocji i mylnych założeń. Weź do ręki kawałek obsydianu, kulę lub jakąś figurkę i po prostu zacznij myśleć o odczuwać na jakiś temat. Obsydian ma moc kasowania wszelkich iluzji i nieprawdy. 

Obsydian wzmacnia aurę i ciało energetyczne 
Obsydian wzmacnia aurę i ciało energetyczne. Nie tylko daje ochronę przed negatywnymi energiami, ale też pomaga przetwarzać je na energie pozytywne. Obsydian jest czarnym kamieniem który posiada piękny błysk. Czyż jest bardziej doskonała manifestacja światła w ciemności. 

Obsydian i praca ze snami 
Obsydian pomaga pamiętać i zrozumieć sny. Sen stanowi ważny element w tradycji tolteckiej i innych tradycjach ludów z okolicy Teotihuacan w Meksyku. Trzymaj obsydian przy łóżku, lub mały kawałek pod poduszką. Może Ci pomóc w zapamiętywaniu i zrozumieniu snów. 

Obsydian wspiera rozwój duchowy 
Obsydian jest doskonałym kamieniem wspierającym nasz rozwój duchowy. Obsydian pomaga zaakceptować swój wygląd i siebie takim jakim się jest. Pomaga zwalczać negatywne myśli na temat siebie i innych. Obsydian chroni przed emocjonalnym wykorzystaniem przez innych ludzi i wspiera w czasie gdy presja z zewnątrz jest trudna do zniesienia. Obsydian jest świetnym kamieniem dla ludzi delikatnych, wrażliwych i czułych. Obsydian pomaga im w zachowaniu niezależności energetycznej, pozwala im być sobą, nie pozwala na to by inni ludzie nami manipulowali i kontrolowali. 

Złoty obsydian dodatkowo pomaga człowiekowi zobaczyć swoje własne piękno i akceptować siebie całkowicie takim jakim się jest. Jest doskonałą pomocą dla osób z niskim poczuciem własnej wartości, którzy nie doceniają siebie i nie kochają siebie.