Mandala na szkle "Promienny Lotos"

599,00 zł

Nowy produkt

Mandala ta powstała w intencji gojenia ran przeszłości, ujrzenia nowej perspektywy i wprowadzenia równowagi pomiędzy myślącą głową a czującym sercem. Wprowadza spokój i harmonię.

Mandala namalowana na szkle o średnicy 20 cm. Do mandali dodaję przyssawkę, aby można zawiesić ją na oknie. Copywright©

Ten produkt nie jest już w magazynie

Do porównania

Dodaj do listy życzeń

Biżuterię z tą mandalą znajdziesz klikając na "Powiązane Produkty"

Turkus odzwierciedla  zdolności psychiki do leczenia się w sposób, którego nie umiemy poznać ani zrozumieć. Kolor ten zapewnia nam proces gojeniazdystansowania od bolesnej przeszłości.

Psychika kontroluje strumień wspomnień, który mógłby okazać się zbyt bolesny.

Kwiat to symbol kolebki, w której stwarza się świadomość i życie.

Kwiaty ze względu na swój kształt i zogniskowanie pośrodku są naturalną mandalą.

Osiem (płatków) to liczba stabilności, harmonii i odrodzenia. Jung uznawał tę liczbę za symbol całkowitości, gdyż jest to wielokrotność liczby cztery, naczelnego symbolu jaźni. Ósemka w mandali reprezentuje próbę zrównoważenia  przeciwieństw poprzez syntezę, która wytwarza nową jakość z tego, co stanowiło swoje diametralne przeciwieństwa.

Z centrum wydobywa się światło promieniujące na wszystkie strony wszechświata. Wokół tego centrum powstają wszelkie formy, kształty i kolory.

Fenomen mandali polega na tym, że jest to obraz zarówno działający na podświadomość, jak i odbijający to, co w podświadomości ukryte, zepchnięte lub wyparte. 

Mandala może oddziaływać na nas w dwojaki sposób. Kiedy malujemy ją sami, możemy skontaktować się z naszą podświadomością i odnaleźć źródło problemów,  destrukcyjnych wzorców, psychicznych blokad czy przyczyny niepowodzeń. Za pomocą wybranych środków wyrazu wydobywamy na światło dzienne wszystko to, czego nie umiemy wypowiedzieć.

Gdy pracujemy z gotową mandalą możemy jej używać jako symbolu wzmocnienia naszej pracy. Naszą własną myślą, intencją i wolą sprawiamy, że mandala może nas wesprzeć w naszych dążeniach, intencjach i marzeniach. Mandala jest narzędziem, dzięki któremu możemy dokładnie ukierunkować naszą pracę oraz jest wsparciem w postaci symbolu, kształtu i koloru. W przypadku biżuterii, również kamienia naturalnego o określonych właściwościach. Musimy jednak pamiętać, że bez naszego uczestnictwa, bez zaangażowania i autentycznej chęci pracy i zmiany, mandala pozostanie nieuaktywniona. Pamiętaj, że to Ty ją dla siebie uaktywniasz afirmując i pragnąc prawdziwej zmiany.

Mandala jest obrazem terapeutycznym dla naszej psychiki, umysłu, ciała i duszy.

Mandala namalowana na szkle, farbami witrażowymi. Średnica 20 cm. 

Mandalę można powiesić na ścianie lub oknie. Do mandali dodaję przyssawkę.

Praca autorska chroniona prawem - kopiowanie lub używanie wzoru bez wiedzy autora zabronione.