Mandala na szkle "Yonizująca"

899,00 zł

Nowy produkt

1 szt. na magazynie

Mandala ta jest obrazem źródła życia i całego wszechświata. Przedstawia symboliczne wyobrażenie mocy stwórczej i jedności przeciwieństw. Pasuje doskonale do zawieszenia w sypialni, pokoju pracy twórczej, miejscach pracy z ciałem i rozbudzania wewnętrznej energii życiowej.
Powiązana jest z drugą czakrą sakralną , z mocą kreacji, ze źródłem życia. Copywright©

wysyłka 24 h.

Do porównania

Dodaj do listy życzeń

Biżuterię z tą mandalą znajdziesz klikając na "Powiązane Produkty"

Sprzyja przyciąganiu się dwóch zasad męskiej i żeńskiej oraz aktywizuje energię kundalini. 

Yoni – indyjskie określenie żeńskich organów płciowych zarówno w znaczeniu fizycznym (np. w Kamasutrze), jak i w znaczeniu religijno-duchowym, symbol bogini Dewi. Termin ten poza tym używany jest w najrozmaitszych znaczeniach przenośnych np. „łono”, „źródło”, „naczynie”, „początek”. Jest tu obecny również wyobrażony lingam (fallus). Połączenie przeciwieństw dające pełnię, wyrażające się w energii seksualnej.

Energia seksualna jest największą siłą człowieka,  podstawową energią całego życia; jest tym, co rozumiemy jako witalność. Jako rdzeń życia energia seksualna wzmacnia wszystkie inne rodzaje energii, z którymi się styka np. energię witalną, emocjonalną, duchową. Regeneruje, stymuluje i ożywia cały organizm. Energia seksualna to chęć życia. Często przedstawiana jest jako spirala i przypomina tantryczny symbol siły życiowej. Spirala służy więc jako symbol odnowy życia poprzez kontakt z boskimi, twórczymi, uzdrawiającymi energiami najgłębszych pokładów psychiki.

Yoni przedstawiona  została jako różowo-fioletowy kwiat lotosu zanurzona w tęczowym jeziorze, połączona z ziemią i wznosząca się do nieba. Otoczona jest torusem serca w kolorze zielonym. Towarzyszą jej małe kolorowe plamki w kształcie ziarenek. Mogą one być reprezentantami męskiej esencji życia (plemniki) lub mogą kojarzyć się z gronostajowym futrem noszonym przez królów i książęta a  będącym symbolem władzy. Na szczycie widzimy lingam, który może wydawać się podobny do pręcika kwiatowego czyli męskiego organu płciowego wytwarzającego pyłek.

“Kiedy zaczniecie tę podróż do swojego łona, krok po kroku staniecie się coraz bardziej otwarte.
Wasza energia zacznie swobodnie płynąć.
Nowe pomysły/idee będą was zasilać.
Będziesz przyciągać szczęście.
Kiedy będziesz podążać za głosem łona, swojego wewnętrznego przewodnika, odnajdziesz swoją prawdziwą drogę. 
Przede wszystkim ta pielgrzymka jest uzdrawiającą podróżą, aby odzyskać witalność, emocjonalną swobodę, twoją kreatywną moc.
Twój związek z przepływem życia polega na rozwijaniu intymnej relacji z twoim ciałem i odkrywaniu, że pod twoim codziennym życiem jest dzika, mądra, erotyczna, zmysłowa istota, która gra, czuje i wie. 
Ta dzika, zmysłowa istota jest prawdziwą Tobą - zanim twoje dzieciństwo i rany kulturowe uwarunkowały cię, byś był kimś innym, dziki oznacza, że ​​nie żyjesz w niewoli, nie zostałeś stworzony, by być w niewoli lub w bólu. Możesz wrócić spowrotem do swojego łona dokładnie tak jak przy narodzinach i pokierować swoim przepływem życia, na nowo.
Twoje łono uwolni cię.”

Fragment z książki ‘Womb Awakening - Initiatory Wisdom from the Creatrix of All Life’ Azra& Seren Bertrand

Fenomen mandali polega na tym, że jest to obraz zarówno działający na podświadomość, jak i odbijający to, co w podświadomości ukryte, zepchnięte lub wyparte. 

Mandala może oddziaływać na nas w dwojaki sposób. Kiedy malujemy ją sami, możemy skontaktować się z naszą podświadomością i odnaleźć źródło problemów,  destrukcyjnych wzorców, psychicznych blokad czy przyczyny niepowodzeń. Za pomocą wybranych środków wyrazu wydobywamy na światło dzienne wszystko to, czego nie umiemy wypowiedzieć.

Gdy pracujemy z gotową mandalą możemy jej używać jako symbolu wzmocnienia naszej pracy. Naszą własną myślą, intencją i wolą sprawiamy, że mandala może nas wesprzeć w naszych dążeniach, intencjach i marzeniach. Mandala jest narzędziem, dzięki któremu możemy dokładnie ukierunkować naszą pracę oraz jest wsparciem w postaci symbolu, kształtu i koloru. W przypadku biżuterii, również kamienia naturalnego o określonych właściwościach. Musimy jednak pamiętać, że bez naszego uczestnictwa, bez zaangażowania i autentycznej chęci pracy i zmiany, mandala pozostanie nieuaktywniona. Pamiętaj, że to Ty ją dla siebie uaktywniasz afirmując i pragnąc prawdziwej zmiany.

Mandala jest obrazem terapeutycznym dla naszej psychiki, umysłu, ciała i duszy.

Oryginalna mandala  namalowana ręcznie na szkle o średnicy 21 cm. Do powieszenia na oknie lub ścianie.

Do mandali dodaję przyssawkę.

Praca autorska chroniona prawem - kopiowanie lub używanie wzoru bez wiedzy autora zabronione.