Mandaletka "Anioł Opiekun Emocji" angelit.

59,00 zł

-6,00 zł

65,00 zł

Nowy produkt

1 szt. na magazynie

Bransoletka z mandalą "Anioł Opiekun Emocji" (12 mm) w otoczeniu kamyków angelitu ( 6 mm). Na niebieskim sznureczku. Wielkość regulowana. Mandala znajduje się po obu stronach bazy.

wysyłka 24 h.

Uwaga: Ostatnia sztuka.

Do porównania

Dodaj do listy życzeń

Mandala na szkle „Anioł Opiekun Emocji” pojawiła się w intencji wspierania Ciebie na płaszczyźnie emocjonalnej. 

  • jeśli emocje Tobą rządzą ,
  • jeśli czujesz się często zagubiona-y w ich świecie,
  • jeśli trudno Ci nawiązywać szczere i bliskie relacje z innymi ludźmi,
  • jeśli  jesteś zamknięta-y w swoim wnętrzu,
  • jeśli boisz się, złościsz bez powodu, lub zalewa Cię smutek,

to ta mandala, ten Anioł może Cię wesprzeć w pracy z emocjami oraz przynieść ukojenie i wskazówki.

Anioł ten, jak tańczący „derwisz” w medytacji dynamicznej, poddaje się prowadzeniu sile wyższej i wpada w trans, który pomaga zobaczyć, gdzie te blokady są oraz wskazuje osoby i miejsca, do których możesz pójść, poprosić o pomoc i przepracować je.

Anioł ten wspiera Cię w codziennej pracy nad emocjami, nad asertywnym uwalnianiem ich oraz rozwijaniem swojej inteligencji emocjonalnej.

Twoje widzenie Anioła jest dla Ciebie najważniejsze. Każdy może zobaczyć tu coś innego. Pamiętaj jednak, że to Twój Anioł i Twoje widzenie :).

Kolory mandali:

Jasnoniebieski –  w mandalach często znaczenie koloru niebieskiego, błękitnego wiąże się z macierzyństwem. Jaśniejsze odcienie niebieskiego wydają się sugerować bezinteresowną miłość, pielęgnację i współczucie. Tutaj skrzydła Anioła sugerują matczyną, bezinteresowną miłość i opiekę.

Zielony – w mandalach odzwierciedla zdolność pielęgnowania, opiekowania się, ochraniania. Sugeruje umiejętność zajęcia się sobą, jak również udzielenia wsparcia innym.

czerwony,  pomarańczowy, żółty, – ciepło, energia i żywotność, intensywność uczuć i emocji.

Serce  stanowi centrum emocji, zrozumienia i woli. Serce w mandalach mogą wykazywać troskę o związki osobiste oraz związek z samym sobą.

Anioł to personalizacja pozytywnych energii, które mogą udzielić Ci wsparcia w codziennej pracy z emocjami.

Więcej: https://mandaladoroty.pl/pl/home/423-mandala-na-szkle-aniol-opiekun-emocji.html

Angelit to kamień, który ułatwia komunikację z innymi wymiarami, który doskonale wspomaga nas podczas naszej duchowej podróży. Pomaga nam budować nasze psychiczne moce, na przykład telepatię i jasnowidzenie, pozwala łatwiej szybować poza ciałem fizycznym.

Jego nazwa pochodzi od słowa angel, czyli anioł. To kamień, który ma za zadanie przywoływać spokój, którym charakteryzują się anioły. Aby uzyskać równowagę umysłu i duszy, a także zwiększyć swoją energetykę oraz uzyskać bezpośrednie połączenie z aniołami, warto zaopatrzyć się w swój egzemplarz.

Angelit to talizman utrzymujący łączność z istotami boskimi. Anioły to pośrednia płaszczyzna między Źródłem a człowiekiem – są mocniejsze niż ludzie i słabsze niż Źródło, a więc są idealnym łącznikiem między tym co boskie, a tym co ludzkie.

Angelit pomaga przede wszystkim budować duchowe i psychiczne moce. Jest niezbędnym wsparciem podczas rozwijania osobistego poczucia duchowości, z czym boryka się spora część ludzi.

Kamień ten jest niezastąpiony podczas medytacji. Oczyszcza łącza podczas kontaktów telepatycznych, pomaga zagłębić się w swoją duszę, ułatwia podróże astralne. Stanowi wsparcie w przewodnictwie duchowym. Kamień ten wzmacnia jasnowidzenie i jasnosłyszenie; poprawia komunikację telepatyczną, umożliwia podróże poza ciałem przy jednoczesnym zachowaniu kontaktu z rzeczywistością.