Mandaletka "Anioł Opiekun" kwarc różowy.

59,00 zł

-6,00 zł

65,00 zł

Nowy produkt

1 szt. na magazynie

Bransoletka z mandalą "Anioł Opiekun" (12 mm) w otoczeniu kamyków kwarcu różowego ( 6 mm). Na beżowym sznureczku. Wielkość regulowana. Mandala znajduje się po obu stronach bazy.

wysyłka 24 h.

Uwaga: Ostatnia sztuka.

Do porównania

Dodaj do listy życzeń

Obraz ten, być może naiwny i prosty w swym wyrazie przedstawia Anioła Opiekuna dziecka, który mieszka w każdym z nas, bez względu na wiek. Tak właśnie malują dzieci, gdy mają kilka lat. Dlatego ten Anioł jest właśnie dla nich/ dla nas - dzieci wewnątrz dorosłych ciał. 

Otaczam miłością Twoje wewnętrzne dziecko i pomagam Ci skontaktować się z nim i przyjąć je takim, jakie jest, bez ocen i wymagań. Być może tylko ja mogę w tej chwili przytulić Je i powiedzieć jak bardzo  ważne jest dla Ciebie i jak za nim tęsknisz. Być może musiałaś odwrócić się od niego, aby sprostać wymaganiom rodziców i nauczycieli a teraz już wiesz, że bez niego nie odzyskasz radości życia i dziecięcej naiwności, które sprawiają, że życie ma swój smak i kolor. 

Anioł ten niesie dar "MIŁOŚCI" w postaci czerwonego kwiatu, który możesz ofiarować swojemu wewnętrznemu dziecku, aby na nowo odzyskać je i połączyć się z nim na wszystkich poziomach.

https://mandaladoroty.pl/pl/home/74-mandala-na-szkle-aniol-opiekun.html

Kwarc Różowy nazywany jest „kamieniem miłości”. Związany z czakrą serca. Uspokaja. Sprzyja wybaczaniu, miłości, romansowaniu i ogólnie stosunkom międzyludzkim. Wspiera żeńską energię i kobiecość. Na emocje działa jak oczyszczająca kąpiel. Na poziomie fizycznym świetnie działa na cerę, cykl menstruacyjny, przynosi młodzieńczy wygląd i płodność.