Mandaletka "Drzewo Wdzięczności" piasek pustyni.

59,00 zł

-6,00 zł

65,00 zł

Nowy produkt

1 szt. na magazynie

Bransoletka z mandalą "Drzewo Wdzięczności" (12 mm) w otoczeniu kamyków piasku pustyni ( 6 mm). Na beżowym sznureczku. Wielkość regulowana. Mandala znajduje się po obu stronach bazy.

wysyłka 24 h.

Uwaga: Ostatnia sztuka.

Do porównania

Dodaj do listy życzeń

Okazanie wdzięczności przemienia serce tego, który ją okazuje. I wówczas dokonuje się ta alchemiczna przemiana i rozpoczyna się proces wzrostu i rozkwitu. Wdzięczność otwiera nasze serce i sprawia, że  czujemy radość z jej okazywania, że powoli zaczyna wysychać morze oczekiwań i siadamy przy czystym źródle radości. 

Mandala ta jest wizualnym wyrazem Wdzięczności. Kwitnie jej kolorowymi owocami. Konary drzewa są giętkie i uginają się ku Ziemi. To ich miękkość sprawia, że Wdzięczność jest możliwa. Zawsze można powiedzieć „Dziękuję”, gdy obecna jest pokora wynikająca z głębokiego zrozumienia i odczuwania.

„Pochwała oczyszcza. Miłość żywi. Wdzięczność wszystko pomnaża”. Robert Coon

Jeśli jedynym słowem, jakim modlisz się przez całe życie, jest „dziękuję” – to wystarczy.  mistrz Eckhart

„Okazywanie wdzięczności jest miarą naszego człowieczeństwa.”  Jan Stępień

Drzewo to symbol obfitego i samoodnawiającego się życia. Drzewo uznawano kiedyś za święte. Niektóre z drzew uznawano za wyrocznie, a ich głosy potrafili interpretować jedynie mędrcy czy kapłani mieszkający pod ich konarami. Pęd konarów drzewa wzwyż zrównoważony jest rozrostem jego korzeni w dół. Czyni to z drzewa dogodny symbol łączności między różnymi poziomami rzeczywistości: podziemiem nieświadomości, światem średnim ziemi i zwykłej świadomości oraz górnym światem nieba czy świadomości transpersonalnej. Symbol taki jak drzewo, który łączy różne poziomy rzeczywistości, zwany jest axis mundi, osią świata. Axis mundi zaznacza mistyczny środek wszechświata. Jest to pomost lub drabina, po której dusza może wspiąć się do Boga. Drzewo może więc być symbolem związku człowieka z Bogiem. Jung uznawał drzewo za symbol archetypu jaźni. Jaźń można wyobrażać sobie jako istniejący w każdej osobie obraz Boga. Jung czuł, że drzewo symbolizuje dążenie każdego z nas, by rosnąć i spełnić wewnętrzny obraz całkowitości, który odzwierciedla doskonałość Boga. Więcej: https://mandaladoroty.pl/pl/home/49-mandala-na-szkle-drzewo-wdziecznosci.html

Piasek pustyni poprawia nastrój, odpędza zmęczenie, wpływa kojąco i uspokajająco. Uważany jest za kamień szczęścia, generator energii -  daje energię oraz stabilizuje emocje,