Komplet bransoletek z mandalą "Nowego".

149,00 zł

-6,00 zł

155,00 zł

Nowy produkt

1 szt. na magazynie

Komplet bransoletk z mandalą "Nowego"w otoczeniu jaspisu cesarskiego 10 i 8 mm z dodatkiem howlitów 10, 8 i 6 mm, przekładki z koralików. Na nadgarstek 15-17 cm. Wielkość motywu mandali 16 mm. Mandala znajduje się po obu stronach bazy - jest zawsze widoczna. Do kompletu dodałam zawieszkę monetka ze stali szlachetnej oraz szary pomponik.

wysyłka 24 h.

Uwaga: Ostatnia sztuka.

Do porównania

Dodaj do listy życzeń

Mandala „Nowego” powstała w intencji wspierania rozpoczynających się procesów. Jest to mandala dobrego początku, rozpoczynania, powstawania czegoś nowego. I niech będzie jak jasna gwiazda na ciemnym niebie wskazującą drogę do domu.

Jej energia zasila te procesy poprzez kolory, kształty i liczby.
Dominującymi kolorami są pomarańczowy, jasno zielony i biały. Kolor pomarańczowy zawiera w sobie duży ładunek energetyczny (po czerwonym), kojarzony z płonącym ogniem. Jest to także kolor czakry krzyżowej związanej z kreacją, siłą, przyjemnością i swobodą wyrażania a także seksualnością. Kolor jasno zielony kojarzy nam się z wiosną, początkiem nowego życia i nadzieją. Kolor biały zawiera w sobie wszystkie kolory tęczy, można więc z niego czerpać wszystkie pasma.
Kształtem mandala przypomina gwiazdę (Starożytni uznawali gwiazdy za symbole przychylności i przewodnictwa niebios. Gwiazdy lśniące na ciemnym niebie prowadzą wędrowca do domu, są przewodnikami), kwiat (symbol wiosny i wiecznie odnawiającego się życia), otwarcie, rozkwit. W środku mandali, na białym tle, widać otwarte kwiaty z pręcikami, które wydają nasiona. Są też obecne małe kółeczka, które kojarzą się z czerwonymi owocami. Można tu rozpoznać cztery pory roku: wiosna ze swoją świeżą zielenią i kwiatami, lato z rozkwitem tych kwiatów i pełnią, jesień z pomarańczem, brązem oraz owocami oraz zima z bielą i czernią suchych nasionek. Nie ma początku ani końca. Wszystko jest zarówno początkiem jak i końcem.
Mandala jest zbudowana na liczbie osiem. Jest to liczba stabilności, harmonii i odrodzenia. Jak również nieskończoności i spiralnego ruchu kosmosu. Jung uznawał osiem za liczbę całkowitości, gdyż jest to wielokrotność liczby cztery – naczelnego symbolu jaźni. Ósemka może zwiastować pojawienie się NOWEGO w twoim życiu.

Więcej: https://mandaladoroty.pl/pl/home/592-mandala-nowego-mandala-na-szkle.html

Jaspis jest kamieniem wspierającym i uspokajającym, szczególnie dla ludzi żyjących w stresie. Pomaga w kontaktach z ludźmi, przywraca poczucie jedności i połączenia, zarówno ze sobą samym jak i z innymi, pomaga załagodzić konflikty. Jaspis można wykorzystać do medytacji, ugruntowania, pracy ze snami. W praktycznym życiu jaspis zachęca do działania, przekształcania pomysłów w rzeczywistość, pomaga dobrze organizować sobie czas i utrzymywać dyscyplinę w dążeniu do celu. 

Howlit uspokaja i uczy cierpliwości, jest doskonałym kamieniem do medytacji i na spokojny sen. Wycisza umysł i eliminuje napięcia. Jest przydatny gdy ma się do czynienia z ludźmi gwałtownymi i wybuchowymi, uodparnia na ich agresję. W medycynie niekonwencjonalnej howlit stosowany jest przy bólach fizycznych.