Mandala na szkle "Zachwyt" 540.

599,00 zł

Nowy produkt

Mandala ta powstała pod wpływem energii zachwytu i radości.Zachwyt i radość jest bardzo wysoką wibracją i osiąga poziom 540. Zadaniem tej mandali jest wibrowania w takiej właśnie energii. Ma pomagać podnosić wibracje, gdy poziom naszej energii spada. Możemy dzięki jej wibracji zachwycić się tą chwilą, i poczuć radość istnienia, co wpływa kojąco i uzdrawiająco na cały nasz organizm. Copywright©

Ten produkt nie jest już w magazynie

Do porównania

Dodaj do listy życzeń

Biżuterię z tą mandalą znajdziesz klikając na "Powiązane Produkty"

Mandala ta może być pomocna na stany przygnębienia, depresji, czy lęku. 

„W miarę jak Miłość staje się coraz bardziej bezwarunkowa, zaczyna być doświadczana jako Radość, Zachwyt, z każdej chwili istnienia. To również poziom uzdrawiania, świętych uzdrowicieli duchowych i uczniów zgłębiających duchowość na zaawansowanym poziomie.”
Zadaniem tej mandali jest wibrowania w takiej właśnie energii i emanowanie polem 540. Ma pomagać podnosić wibracje, gdy poziom naszej energii spada. Możemy dzięki jej wibracji zachwycić się tą chwilą, i poczuć radość istnienia, co wpływa kojąco i uzdrawiająco na cały nasz organizm.
Mandala ma kształt siedmiopłatkowego kwiatu w kolorach bordowo-różowo-karminowych z elementami fioletu, zieleni i żółtego.
Kwiat jest symbolem wiosny, natury, piękna oraz wiecznego odnawiania się życia. Kwiat w mandali może być symbolem Twojego rozwoju osobistego oraz „łonem”, w którym rodzi się twoje indywidualne jestestwo.
Liczba (płatków) siedem – przez wielu uważana za liczbę duchową. Siedem kolorów tworzy tęczę, którą uważano za boski pomost na ziemię. Również nasza siedmiostopniowa gama muzyczna wywodzi się z harmonii niebieskich, których dźwięki wytwarzane były przez siedem planet-bogów. Siedem może oznaczać także zakończenie jakiejś fazy życia, ukończenie przedsięwzięcia czy spełnienie ambicji.
Kolor purpurowy/karminowy – są to kolory, w których połączono kolor czerwony z niebieskim. A więc energię koloru czerwonego połączono z uspokajającym kolorem niebieskim. Purpurę kojarzy się z kolorem duchowym ponieważ własną energię (czerwony) oddaje się w służbę duchowości (niebieski).
Kolory żółty (bogactwo duchowe), zielony (spokój), fiolet (zjednoczenie).

Fenomen mandali polega na tym, że jest to obraz zarówno działający na podświadomość, jak i odbijający to, co w podświadomości ukryte, zepchnięte lub wyparte. 

Mandala może oddziaływać na nas w dwojaki sposób. Kiedy malujemy ją sami, możemy skontaktować się z naszą podświadomością i odnaleźć źródło problemów,  destrukcyjnych wzorców, psychicznych blokad czy przyczyny niepowodzeń. Za pomocą wybranych środków wyrazu wydobywamy na światło dzienne wszystko to, czego nie umiemy wypowiedzieć.

Gdy pracujemy z gotową mandalą możemy jej używać jako symbolu wzmocnienia naszej pracy. Naszą własną myślą, intencją i wolą sprawiamy, że mandala może nas wesprzeć w naszych dążeniach, intencjach i marzeniach. Mandala jest narzędziem, dzięki któremu możemy dokładnie ukierunkować naszą pracę oraz jest wsparciem w postaci symbolu, kształtu i koloru. W przypadku biżuterii, również kamienia naturalnego o określonych właściwościach. Musimy jednak pamiętać, że bez naszego uczestnictwa, bez zaangażowania i autentycznej chęci pracy i zmiany, mandala pozostanie nieuaktywniona. Pamiętaj, że to Ty ją dla siebie uaktywniasz afirmując i pragnąc prawdziwej zmiany.

Mandala jest obrazem terapeutycznym dla naszej psychiki, umysłu, ciała i duszy.

Mandala namalowana na szkle o średnicy 21 cm, farbami witrażowymi. Efekt witrażu. Praca autorska. Kopiowanie zabronione.  Do zawieszenia na oknie lub ścianie. Do mandali dodaję przyssawkę.

Praca autorska chroniona prawem - kopiowanie lub używanie wzoru bez wiedzy autora zabronione.