Mandala na szkle "Kocham Siebie"

699,00 zł

Nowy produkt

Mandala na szkle „Kocham Siebie” zasila serce energią matczynej miłości, którą teraz możesz sama/sam sobie ofiarować. Wspiera Cię w codziennym akceptowaniu siebie i docenieniu własnego istnienia. Copywright©

Ten produkt nie jest już w magazynie

Do porównania

Dodaj do listy życzeń

Biżuterię z tą mandalą znajdziesz klikając na "Powiązane Produkty"

Jestem już dorosła/y, więc mogę sam-a otoczyć się miłością i opieką. Przyjmuję siebie taką, jaką jestem. Gdy kocham siebie, potrafię też kochać wszystko inne.  

Niezwykłe przesłanie tej mandali sprawia, że uzdrawiająca tęcza otacza Twoje serce, zasilając je swoimi wibracjami.

Można popatrzeć na nią w dwojaki sposób: od dołu wnika do serca spiralna energia życia, zasilając je. Spirala dąży do góry i poprzez transformację i ukochanie siebie, wydobywa się na zewnątrz kolorami tęczy, otaczającymi serce.

Lub też można zobaczyć to od góry: Z tęczy wlewa się energia kolorów w postaci spirali do serca i łącząc się z dołem dąży do połączenia z ziemią – ugruntowania w sobie. Jest więc niewątpliwy przepływ góra/dół i odwrotnie. Nie widać rozdzielenia między tym, co na zewnątrz i tym, co wewnątrz. Zasada naczyń połączonych.

Serce ma kolor jasnoniebieski. W mandalach często znaczenie koloru niebieskiego, błękitnego wiąże się z macierzyństwem. Jaśniejsze odcienie niebieskiego wydają się sugerować bezinteresowną miłość, pielęgnację i współczucie. Tutaj ofiarowuję sobie samej matczyną, bezinteresowną miłość i opiekę.

Różowy otula serce. Jest kojarzony z ciałem, kobiecością i zdrowym, niewinnym niemowlakiem. Może odnosić się także do życia emocjonalnego oraz zachęcać do poszukania w sobie tego, co nowe i wymaga opieki.

Serce jest symbolem miłości. Serce stanowi centrum emocji, zrozumienia i woli.

Serce w mandalach mogą wykazywać troskę o związki osobiste oraz związek z samym sobą.

Kolory tęczy okalają błękit serca i objęcie różu. Tęcza to zadziwiająca, naturalna ekspozycja kolorów. Maluje się na ciemnym, jeszcze nabrzmiałym od burzy niebie. Jej milczące piękno, po dramacie piorunów, błyskawic i deszczu, dodaje otuchy. Zapowiada powrót słońca. Tak samo w mandali może sugerować przejście przez mroczny okres i wejście w czas odnowy i uzdrowienia.  Tęcza sprawia, że wszystko wraca na swoje miejsce, porządkuje się w harmonijny i właściwy sposób. Każda częstotliwość koloru  tęczy leczy określone czakry w naszym organizmie i otoczeniu, ponieważ wszystko wibruje z określoną częstotliwością, wszystko jest energią.

Fenomen mandali polega na tym, że jest to obraz zarówno działający na podświadomość, jak i odbijający to, co w podświadomości ukryte, zepchnięte lub wyparte. 

Mandala może oddziaływać na nas w dwojaki sposób. Kiedy malujemy ją sami, możemy skontaktować się z naszą podświadomością i odnaleźć źródło problemów,  destrukcyjnych wzorców, psychicznych blokad czy przyczyny niepowodzeń. Za pomocą wybranych środków wyrazu wydobywamy na światło dzienne wszystko to, czego nie umiemy wypowiedzieć.

Gdy pracujemy z gotową mandalą możemy jej używać jako symbolu wzmocnienia naszej pracy. Naszą własną myślą, intencją i wolą sprawiamy, że mandala może nas wesprzeć w naszych dążeniach, intencjach i marzeniach. Mandala jest narzędziem, dzięki któremu możemy dokładnie ukierunkować naszą pracę oraz jest wsparciem w postaci symbolu, kształtu i koloru. W przypadku biżuterii, również kamienia naturalnego o określonych właściwościach. Musimy jednak pamiętać, że bez naszego uczestnictwa, bez zaangażowania i autentycznej chęci pracy i zmiany, mandala pozostanie nieuaktywniona. Pamiętaj, że to Ty ją dla siebie uaktywniasz afirmując i pragnąc prawdziwej zmiany.

Mandala jest obrazem terapeutycznym dla naszej psychiki, umysłu, ciała i duszy.

Oryginalna mandala  namalowana ręcznie na szkle o średnicy 21 cm, farbami witrażowymi.

Praca autorska chroniona prawem - kopiowanie lub używanie wzoru bez wiedzy autora zabronione.