Bransoletka DUO "Obfitość Pełna Wdzięczności".

79,00 zł

-6,00 zł

85,00 zł

Nowy produkt

1 szt. na magazynie

Bransoletka DUO - dwie mandale w jednej bransoletce. Bransoletka z dwoma mandalami "Drzewo Wdzięczności oraz "Drzewo słońca - bogactwo" w otoczeniu kamieni agatu 10 mm, bawolego oka 8 mm, zielonych krążków kociego oka i hematytów. Energia koloru pomarańczowego, zielonego i złotego pięknie współgra z energią obfitości i wdzięczności. Rozmiar na nadgarstek 16-18 cm. Motyw mandali 16 mm. 

wysyłka 24 h.

Uwaga: Ostatnia sztuka.

Do porównania

Dodaj do listy życzeń

Mandala Drzewo Wdzięczności - Okazanie wdzięczności przemienia serce tego, który ją okazuje. I wówczas dokonuje się ta alchemiczna przemiana i rozpoczyna się proces wzrostu i rozkwitu. Wdzięczność otwiera nasze serce i sprawia, że  czujemy radość z jej okazywania, że powoli zaczyna wysychać morze oczekiwań i siadamy przy czystym źródle radości. Więcej: https://mandaladoroty.pl/pl/home/49-mandala-na-szkle-drzewo-wdziecznosci.html

Mandala Drzewo słońca - bogactwo - Mandala ta ukazuje bogactwo twojej Istoty, która jest centrum wszechświata. Tak jak słońce oświetla i daje życie wszystkiemu, co jest,  tak Ty swoim istnieniem możesz zdziałać cuda. Twoje wewnętrzne bogactwo jest tak wielkie, potrzeba jedynie ujrzeć, kim naprawdę jesteś.  I wtedy to bogactwo zaczyna manifestować się również w świecie zewnętrznym. Więcej: https://mandaladoroty.pl/pl/home/48-mandala-na-szkle-drzewo-slonca-bogactwo.html

Bawole Oko:  jest kamieniem zapewniającym poczucie bezpieczeństwa, związany jest z pierwszą czakrą korzenia.  Pobudza pracowitość, zaradność i wytrzymałość. To kamień pomocny w leczeniu chorób oczu i dróg oddechowych.  Chroni przed tzw. "złym okiem".

Agat jest kamieniem równowagi - fizycznej, emocjonalnej i intelektualnej. Harmonizuje energie yin i yang, działa uspokajająco, dodaje pewności siebie. Agat poprawia koncentrację uwagi i zdolności analityczne, co przydaje się do rozwiązywania problemów. Energia agatu namawia noszącego go do śmiałego wyrażania się i pokonania uprzedzeń. Kamień ulecza gniew i żal, dając w to miejsce odwagę do zaczynania czegoś od nowa, usuwa napięcie po przejściach z przeszłości. Na poziomie duchowym agat zwiększa świadomość, zachęca do cichej kontemplacji i akceptowania wydarzeń, sprzyja rozwojowi duchowemu.

Hematyt: pozytywnie wpływa na wszystko, co wiąże się z krwią: jej wytwarzanie, krwiobieg, tamowanie krwawień, menstruację. Ułatwia wchłanianie żelaza. Reguluje nadciśnienie, zapobiega nadmiernym skurczom mięśni i przyspieszonemu pulsowi. Leczy choroby pęcherza i pomaga w dolegliwościach kręgosłupa. W sferze psychicznej budzi radość życia, dodaje odwagi i umacnia wolę. 

Już w starożytności uznawany był za kamień szczęścia, pomagał utrzymać radosny nastrój, przynosił miłość, siłę i zwycięstwo. Współcześnie traktowany jest jako amulet przynoszący równowagę duchową, pozwalający pokonać stres, daje siłę do pokonania trudności - tych mniejszych i tych większych. Osoby, które noszą biżuterię z hematytem wyróżniają się wiarą we własne siły. Cechuje je poczucie humoru, optymizm, łatwo zjednują sobie uznanie w środowisku oraz sympatię szerokiego grona znajomych. Zalecany jest szczególnie dla osób z kompleksami lub ze skłonnością do depresji.