Komplet bransoletek z mandalą "Anioł Opiekun Emocji".

149,00 zł

-6,00 zł

155,00 zł

Nowy produkt

1 szt. na magazynie

Komplet trzech bransoletek z mandalą "Anioł Opiekun Emocji" w otoczeniu sodalitu, howlitu oraz hematytów i ozdobnych przekładek. Zawieszka: płetwa wieloryba. Mandala widoczna jest po obu stronach bazy. Wielkość motywu mandali 14 mm. Rozmiar kompletu na nadgarstek ok. 15-17 cm.

wysyłka 24 h.

Uwaga: Ostatnia sztuka.

Do porównania

Dodaj do listy życzeń

Mandala na szkle „Anioł Opiekun Emocji” pojawiła się w intencji wspierania Ciebie na płaszczyźnie emocjonalnej. Więcej: https://mandaladoroty.pl/pl/home/423-mandala-na-szkle-aniol-opiekun-emocji.html

Sodalit jest kamieniem wymarzonym dla prawidłowej pracy naszego umysłu. Oczyszcza i odpręża go, uwalnia od negatywnych myśli i strachu. Obdarza nas jasnością osądu, obiektywnością i zdolnością do szerszej percepcji. Poprawia umiejętność wyrażenia swoich myśli i uczuć. Kamień ten daje inspirację i sprawia, że nasze pomysły zaczynają się konkretyzować. Usuwa nadmierną sztywność i dyplomację oraz przezwycięża nieśmiałość, otwierając nas na innych ludzi.
Sodalit pogłębia medytacje (przenosi informacje z wyższej sfery na poziom materialny). Podczas medytacji z tym minerałem, nasz umysł potrafi dostrzec i zrozumieć aktualne okoliczności i przyczyny wszelkich zdarzeń z rzeczywistego życia. Jest to kamień zachęcający również swojego posiadacza do poszukiwania prawdy i ideałów, które sprawiają, że pozostaje on wierny samemu sobie i wszystkiemu, w co głęboko wierzy.
Sodalit potrafi uzdrowić psychikę ludzi, którzy czują potrzebę, by nieustannie się bronić i którzy są nadwrażliwi na osądy. Ukazuje źródło ich lęków oraz to wszystko, co nie pozwala im pozostać takimi, jacy są naprawdę. Sodalit jest jednym z kamieni, które wynoszą na światło dzienne mroczne cechy charakteru osoby i pozwalają zaakceptować je bez oceny oraz łagodnie przetransformować.
Howlit uspokaja i uczy cierpliwości, jest doskonałym kamieniem do medytacji i na spokojny sen. Wycisza umysł i eliminuje napięcia. Jest przydatny gdy ma się do czynienia z ludźmi gwałtownymi i wybuchowymi, uodparnia na ich agresję. W medycynie niekonwencjonalnej howlit stosowany jest przy bólach fizycznych.