Medalion z mandalą "Promienny Lotos"

55,00 zł

Nowy produkt

2 szt. na magazynie

Medalion z mandalą "Promienny Lotos". Mandala ta goi rany przeszłości, stwarza nową świadomość, nową perspektywę i próbuje zrównoważyć często rywalizujące ze sobą możliwości oferowane przez cztery funkcje: myślenie, odczuwanie, odbiór zmysłowy i intuicję. Wprowadza spokój i harmonię.

wysyłka 24 h.

Do porównania

Dodaj do listy życzeń

Turkus odzwierciedla  zdolności psychiki do leczenia się w sposób, którego nie umiemy poznać ani zrozumieć. Kolor ten zapewnia nam proces gojeniazdystansowania od bolesnej przeszłości.

Psychika kontroluje strumień wspomnień, który mógłby okazać się zbyt bolesny.

Kwiat to symbol kolebki, w której stwarza się świadomość i życie.

Kwiaty ze względu na swój kształt i zogniskowanie pośrodku są naturalną mandalą.

Osiem (płatków) to liczba stabilności, harmonii i odrodzenia. Jung uznawał tę liczbę za symbol całkowitości, gdyż jest to wielokrotność liczby cztery, naczelnego symbolu jaźni. Ósemka w mandali reprezentuje próbę zrównoważenia  przeciwieństw poprzez syntezę, która wytwarza nową jakość z tego, co stanowiło swoje diametralne przeciwieństwa.

Z centrum wydobywa się światło promieniujące na wszystkie strony wszechświata. Wokół tego centrum powstają wszelkie formy, kształty i kolory.

Mandala oddziałuje poprzez formę i kolor. Najważniejsze jest Twoje odczucie jakie pojawia się, gdy patrzysz na nią. To Ty czujesz, czy mandala wnosi coś do Twojego wnętrza. Jeśli odczucia są pozytywne, mandala oddziałuje terapeutycznie wprowadzając harmonię i równowagę do Twojego wnętrza. Mandala więc, to nie tylko ozdoba, ale również energia pozytywnych wibracji zmieniających Twoje wewnętrzne i zewnętrzne otoczenie.

Wielkość motywu mandali 30 nm.  Wielkość całego medalionu ok. 37 mm.

Medalion wykonany z metalu antyalergicznego.

Do medalionu można domówić regulowany sznurek jubilerski https://mandaladoroty.pl/pl/home/591-sznurek-jubilerski-do-medalionow.html