Bransoletka z mandalą "Promienny Lotos" kwarc różowy.

69,00 zł

-6,00 zł

75,00 zł

Nowy produkt

1 szt. na magazynie

Bransoletka z mandalą "Promienny Lotos" w otoczeniu fasetowanego kwarcu różowego 8 mm i turkusu 6 mm. Zawieszka jest obustronna. Rozmiar na nadgarstek ok. 16-17 cm. Na gumce jubilerskiej.

wysyłka 24 h.

Uwaga: Ostatnia sztuka.

Do porównania

Dodaj do listy życzeń

Mandala ta powstała w intencji gojenia ran przeszłości, ujrzenia nowej perspektywy i wprowadzenia równowagi pomiędzy myślącą głową a czującym sercem. Wprowadza spokój i harmonię. Więcej: https://mandaladoroty.pl/pl/home/77-mandala-na-szkle-promienny-lotos.html

Kwarc Różowy nazywany jest „kamieniem miłości”. Uspokaja. Sprzyja wybaczaniu, miłości, romansowaniu i ogólnie stosunkom międzyludzkim. Wspiera żeńską energię i kobiecość. Pomocny jest w chwilach kryzysu, na fobie, gniew, stres, strach, poczucie winy, żal, zazdrość, uczucie zranienia emocjonalnego. Pomaga uporać się z emocjami z dzieciństwa. Na emocje działa jak oczyszczająca kąpiel. Na poziomie fizycznym świetnie działa na cerę, cykl menstruacyjny, przynosi młodzieńczy wygląd i płodność. Wspomaga odtrucie.

Turkus - dobrze wpływa na równowagę emocjonalną. Zapewnia jasność umysłu i ducha oraz równowagę yin i yang. Oczyszcza z negatywnej energii.