Mandaletki z kamykami.

Bransoletki na sznurku z mandalą i kamieniami.

Mandaletki z kamykami.  Wyświetlanie 8 szt. produktów

69,00 zł

Bransoletka z mandalą "Zachwyt" (12 mm) w otoczeniu kamyków fasetowanego amazonitu ( 6 mm). Na szarym sznureczku. Wielkość regulowana. Mandala znajduje się po obu stronach bazy.

69,00 zł

Bransoletka z mandalą "Spełnienie Serca" (12 mm) w otoczeniu kamyków turkusu ( 6 mm). Na różowym sznureczku. Wielkość regulowana. Mandala znajduje się po obu stronach bazy.

69,00 zł

Bransoletka z mandalą "Teraz Jestem Sobą" (12 mm) w otoczeniu kamyków fasetowanego malachitu ( 6 mm). Na szarym sznureczku. Wielkość regulowana. Mandala znajduje się po obu stronach bazy.

69,00 zł

Bransoletka z mandalą "Uspokojenie" (12 mm) w otoczeniu turkusu ( 6 mm). Na beżowym sznureczku. Wielkość regulowana. Mandala znajduje się po obu stronach bazy.

69,00 zł

Bransoletka z mandalą "Drzewo Wdzięczności" (12 mm) w otoczeniu kamyków piasku pustyni ( 6 mm). Na beżowym sznureczku. Wielkość regulowana. Mandala znajduje się po obu stronach bazy.

69,00 zł

Bransoletka z mandalą "OM" (12 mm) w otoczeniu kamyków awenturynu ( 6 mm). Na zielonym sznureczku. Wielkość regulowana. Mandala znajduje się po obu stronach bazy.

69,00 zł

Bransoletka z mandalą "Anioł Opiekun" (12 mm) w otoczeniu kamyków kwarcu różowego ( 6 mm). Na beżowym sznureczku. Wielkość regulowana. Mandala znajduje się po obu stronach bazy.

69,00 zł

Bransoletka z mandalą "Anioł Opiekun Emocji" (12 mm) w otoczeniu kamyków angelitu ( 6 mm). Na niebieskim sznureczku. Wielkość regulowana. Mandala znajduje się po obu stronach bazy.

Pokazuje 1 - 8 z 8 szt.