Bransoletki mineralne pełne.

Bransoletki mineralne pełne.  Wyświetlanie 20 szt. produktów

na stronie
119,00 zł

Bransoletka ręcznie wykonana z bryłką lapis lazui oraz kamieniami lapis lazuli, apatytu i larvikitu - norweskiego kamienia księżycowego. Na granatowym sznurku, regulowana wielkość. Piękna i wyjątkowa.  Do codziennego odnawiania energii, wyostrzenia zmysłu intuicji jak również przyspieszenia własnego rozwoju. 

119,00 zł

Bransoletka mineralna ręcznie wykonana z bryłki cytrynu oraz kamieni cytrynu 6 mm, bawolego oka 6 mm, złotych hematytów i kryształków. Na brązowym sznurku, regulowana wielkość. Mocna i trwała. Do codziennego noszenia i wzmacniania energii splotu słonecznego odpowiedzialnego za naszą wewnętrzną moc i pewność siebie. Afirmacja i intencja do codziennego powtarzania: "Jestem silna i pewna siebie".

139,00 zł

Bransoletka mineralna ręcznie wykonana z bryłki czarnego turmalinu oraz kulek turamalinu 6 mm, kulek złotego fasetowanego hematytu 6 mm, i złotych hematytów.  Na czarnym sznurku, regulowana wielkość. Mocna i trwała. Do codziennego noszenia. Piękna i elegancka. Pasuje do wszystkiego. 

139,00 zł

Klasyczna bransoletka, ręcznie wykonana z kulek czarnego fasetowanego turmalinu 6 mm. Wykonana metodą supełkowania, co sprawia, że każdy koralik dobrze trzyma się na swoim miejscu, a branosletka jest wyjątkowo mocna i trwała. Regulowana wielkość od ok. 16 cm do 19 cm. Jest możliwość dopasowania do Twojego rozmiaru nadgarstka (podaj go w uwagach do zamówienia).

119,00 zł

Bransoletka mineralna stworzona dla SERCA. Minerały dobrane są tak, aby wspierać obszar czakry serca, przestrzeni serca. Otulić złamane serca i odmrozić je, ale także ochronić. Aby przepływ energii w całym ciele był niezakłócony, harmonijny i zdrowy. 

119,00 zł

Bransoletka mineralna stworzona z intencją spokoju, wyciszenia i uspokojenia naszego systemu nerwowego. Łagodzenia skutków stresu i niepokoju. Ametyst jest jednym z najpotężniejszych kamieni prozdrowotnych znanym od tysięcy lat i bardzo cenionym.

119,00 zł

Bransoletka z minerałów wspomagających nasze zdrowie. Użyłam kamieni, które od wieków uważane są za uzdrawiające na wielu poziomach: fizycznym, emocjonalnym i duchowym. Turkusy, apatyty, ametysty i cytryny tworzą tą wysoko wibrującą energię.  Afirmacja i intencja do codziennego powtarzania: "Jestem zdrowa".

119,00 zł

Bransoletka mineralna z bryłką i kulkami akwamarynu, kryształu górskiego oraz agatu mlecznego i hematytem. Na niebieskim sznureczku. Regulowana. Odwaga w wyrażaniu siebie, w relacjach, w byciu asertywnym i szczerym. Afirmacja i intencja do codziennego powtarzania: "Jestem sobą, wszyscy inni są już zajęci".

79,00 zł

Oryginalna bransoletka w stylu boho wykonana z kulek tygrysiego oka 6 mm oraz drewna egzotycznego i krążków turkusu. Całość umieszczona na brązowym woskowanym sznurku. Regulowana wielkość od obwodu nadgarstka 15,5 cm do 19 cm. 

Pokazuje 1 - 9 z 20 szt.