Bransoletki mineralne minimalistyczne

Bransoletki mineralne minimalistyczne  Wyświetlanie 7 szt. produktów

49,00 zł 59,00 zł

Delikatna bransoletka z bryłką czarnego turmalinu na czerwonym lub czarnym skręcanym woskowanym sznureczku. Po bokach i na końcach czarne koraliki szklane.  Wielkość regulowana. W uwagach do zamówienia podaj kolor sznureczka czarny lub czerwony.

59,00 zł

Minimalistyczna bransoletka ręcznie wykonana z bryłką czaroitu. Na szarym skręcanym sznureczku, regulowana wielkość.  Małe koraliki na bokach i końcach bransoletki. Czaroit porzerza świadomość, ułatwia rozwój duchowy, wyostrza zmysły jasnowidzenia i jasnosłyszenia.

59,00 zł

Bransoletka z bryłką naturalnego malachitu oraz kulkami tygrysiego oka oraz z przekładkami ze złotych hematytów. Na brązowym skręcanym sznureczku. Regulowana. Mocna i trwała, nie zerwie się, łatwa do założenia i zdjęcia. 

59,00 zł

Bransoletka złożona z bryłki cytrynu (ok. 9-11 mm) oraz matowego tygrysiego oka (4 mm), i złotych hematytów. Na brązowym skręcanym woskowanym sznureczku wysokiej jakości. Do codziennego noszenia i wzmacniania energii splotu słonecznego odpiwedzialnego za naszą wewnętrzną moc i pewność siebie. Afirmacja i intencja do codziennego powtarzania: "Jestem silna i pewna siebie".

65,00 zł

Minimalistyczna bransoletka ręcznie wykonana z bryłki kamienia księżycowego oraz koralików. Na szarym skręcanym sznureczku, regulowana wielkość. Dodałam zawieszkę księżyc ze stali szlachetnej. Piękna i trwała. Do codziennego noszenia i emanowania swą kobiecą księżycową naturą.

69,00 zł

Bransoletka z minerałów, które wspierają nasze ośrodki energetyczne  - czakry. Jest tu jaspis czerwony, karneol, cytryn, awenturyn, apatyt, lapis lazuli oraz ametyst. Dodałam także kryształ górski oraz turmalin, dla wzmocnienia czakry podstawy i korony. Bransoletka na czerwonym skręcanym sznureczku wysokiej jakości. 

79,00 zł

Ochronna bransoletka z surową bryłką czarnego turmalinu. Ręcznie pleciona z czarnego lub czerwonego sznurka jubilerskiego. W uwagach do zamówienia podaj kolor sznureczka. Regulowana długość od obwodu nadgarstka ok. 15 cm do 19 cmm.

Pokazuje 1 - 7 z 7 szt.