Naszyjniki mineralne

Naszyjniki mineralne  Wyświetlanie 14 szt. produktów

na stronie
188,00 zł 198,00 zł

Naszyjnik z kwarcem aqua aurą. Na szarym sznurku.  Dodałam do niego jaspis cesarski kulki i kwadraty, tygrysie oko, apatyt, krążki howlitu oraz przekładki z koralików. Do codziennego noszenia i odnawiania energii. Wielkość kwarcu ok. 40 mm.Długość regulowana, maksymalna długość: ok. 45 cm. Można nosić krótko przy szyi lub dłużej na klatce piersiowej.

95,00 zł

Krótki naszyjnik mineralnyz bryłką i kulkami apatytu oraz krążkami turkusu i złotych hematytów. Na beżowym sznureczku. Regulowany. Można nosić jak choker lub dłużej. Apatyt i turkus wzmacniają energię czakry gardła.

118,00 zł

Naszyjnik z kwarcem tytanowym aura w odcieniach niebieskich. Na niebieskim sznurku.  Dodałam także lapis lazuli 4 i 6 mm, angelit 6 mm, akwamaryn 6 mm oraz koraliki. Do codziennego noszenia i odnawiania energii. Wielkość kwarcu ok.  3,5 cm. Długość regulowana, maksymalna długość: ok.37 cm. Można nosić krótko lub dłużej.

179,00 zł

Naszyjnik w stylu boho z mandalą "Uspokojenie"(25 mm) i pięknym długim chwostem (88 mm). Zaplotłam w nim turkusy, amazonity, bawole i tygrysie oko, howlity, chryzokolę oraz apatyt surowe bryłki. Na brązowym woskowanym sznureczku. Regulowana długość. Długość całkowita 60 cm. Wielkość motywu mandali 25 mm.

159,00 zł

Naszyjnik mineralny złożony z najmocniejszych kamieni ochronnych i wzmacniających. Wplotłam do niego jako bryłkę główną turmalin, a następnie kryształ górski, kwarc z igłami turmalinu, czarny obsydian i onyks. Dodałam złote hematyty. Na czarnym skręcanym sznureczku. Naszyjnik można nosić krótko przy szyji jak hoker lub dłużej. Długość jest regulowana, można dopasować ją do codziennych stylizacji.

89,00 zł

Minimalistyczny naszyjnik ochronny z turmalinem. Składa się z bryłki głównej (ok. 11x6 mm) oraz z fasetowanych turmalinów 6 mm. Na czarnym skręcanym sznureczku. Naszyjnik jest regulowany. Dodałam także małe ozdobne koraliki.

119,00 zł 129,00 zł

Delikatny i optymistyczny naszyjnik ze słupkiem chryzoprazu. Wplotłam do niego także amazonit, larimar, apatyt i opal (6 mm). Pastelowa kolorystyka w odcienach nieba i wody. Oddziałuje na nasze obszary gardła i trzeciego oka sprzyjając dobrej komunikacji i postrzeganiu tego co niewidzialne. Dodaje też radości i optymizmu.

119,00 zł 129,00 zł

Naszyjnik z trzema sopelkami kwarcu aurowego w kolorze niebieskim. Wykonany ręcznie, na niebieskim skręcanym sznureczku. Długość naszyjnika jest regulowana. Maksymalna długość ok. 40 cm. Dodałam do niego kamienie lapis lazuli 4 i 6 mm oraz koraliki.

119,00 zł 129,00 zł

Naszyjnik z trzema sopelkami kwarcu aurowego w kolorze zielonym. Wykonany ręcznie, na oliwkowym skręcanym sznureczku. Długość naszyjnika jest regulowana. Maksymalna długość ok. 40 cm. Dodałam do niego kamienie tygrysiego oka, jadeitu i hematyty.

Pokazuje 1 - 9 z 14 szt.