Bransoletki mineralne

Bransoletki bez mandali, z kamieni naturalnych i minerałów.

Oddziałują  poprzez energię i właściwości minerału.

Bransoletki mineralne  Wyświetlanie 27 szt. produktów

Podkategorie

na stronie
59,00 zł

Bransoletka złożona z bryłki cytrynu (ok. 9-11 mm) oraz matowego tygrysiego oka (4 mm), i złotych hematytów. Na brązowym skręcanym woskowanym sznureczku wysokiej jakości. Do codziennego noszenia i wzmacniania energii splotu słonecznego odpiwedzialnego za naszą wewnętrzną moc i pewność siebie. Afirmacja i intencja do codziennego powtarzania: "Jestem silna i pewna siebie".

79,00 zł

Oryginalna bransoletka w stylu boho wykonana z kulek tygrysiego oka 6 mm oraz drewna egzotycznego i krążków turkusu. Całość umieszczona na brązowym woskowanym sznurku. Regulowana wielkość od obwodu nadgarstka 15,5 cm do 19 cm. 

119,00 zł

Bransoletka ręcznie wykonana z bryłką lapis lazui oraz kamieniami lapis lazuli, apatytu i larvikitu - norweskiego kamienia księżycowego. Na granatowym sznurku, regulowana wielkość. Piękna i wyjątkowa.  Do codziennego odnawiania energii, wyostrzenia zmysłu intuicji jak również przyspieszenia własnego rozwoju. 

59,00 zł

Bransoletka z bryłką naturalnego malachitu oraz kulkami tygrysiego oka oraz z przekładkami ze złotych hematytów. Na brązowym skręcanym sznureczku. Regulowana. Mocna i trwała, nie zerwie się, łatwa do założenia i zdjęcia. 

59,00 zł

Minimalistyczna bransoletka ręcznie wykonana z bryłką czaroitu. Na szarym skręcanym sznureczku, regulowana wielkość.  Małe koraliki na bokach i końcach bransoletki. Czaroit porzerza świadomość, ułatwia rozwój duchowy, wyostrza zmysły jasnowidzenia i jasnosłyszenia.

49,00 zł 59,00 zł

Delikatna bransoletka z bryłką czarnego turmalinu na czerwonym lub czarnym skręcanym woskowanym sznureczku. Po bokach i na końcach czarne koraliki szklane.  Wielkość regulowana. W uwagach do zamówienia podaj kolor sznureczka czarny lub czerwony.

119,00 zł

Bransoletka mineralna ręcznie wykonana z bryłki cytrynu oraz kamieni cytrynu 6 mm, bawolego oka 6 mm, złotych hematytów i kryształków. Na brązowym sznurku, regulowana wielkość. Mocna i trwała. Do codziennego noszenia i wzmacniania energii splotu słonecznego odpowiedzialnego za naszą wewnętrzną moc i pewność siebie. Afirmacja i intencja do codziennego powtarzania: "Jestem silna i pewna siebie".

139,00 zł

Bransoletka mineralna ręcznie wykonana z bryłki czarnego turmalinu oraz kulek turamalinu 6 mm, kulek złotego fasetowanego hematytu 6 mm, i złotych hematytów.  Na czarnym sznurku, regulowana wielkość. Mocna i trwała. Do codziennego noszenia. Piękna i elegancka. Pasuje do wszystkiego. 

119,00 zł

Bransoletka mineralna stworzona z intencją spokoju, wyciszenia i uspokojenia naszego systemu nerwowego. Łagodzenia skutków stresu i niepokoju. Ametyst jest jednym z najpotężniejszych kamieni prozdrowotnych znanym od tysięcy lat i bardzo cenionym.

Pokazuje 1 - 9 z 27 szt.