Bransoletki DUO

Bransoletki z kamieni naturalnych na gumce jubilerskiej z dwiema różnymi mandalami.

Bransoletki DUO  Wyświetlanie 7 szt. produktów

85,00 zł

Bransoletka DUO - dwie mandale w jednej bransoletce. Bransoletka z dwoma mandalami "Drzewo Wdzięczności oraz "Drzewo słońca - bogactwo" w otoczeniu kamieni agatu 10 mm, bawolego oka 8 mm, zielonych krążków kociego oka i hematytów. Energia koloru pomarańczowego, zielonego i złotego pięknie współgra z energią obfitości i wdzięczności. Rozmiar na nadgarstek 16-18 cm. Motyw mandali 16 mm. 

85,00 zł

Bransoletka DUO - dwie mandale w jednej bransoletce. Energetyczna bransoletka z dwoma mandalami "Uspokojenie" oraz "Kryształowa Tarcza" w otoczeniu kamieni jaspisu cesarskiego i pejzażowego z przekładkami z hematytu. Rozmiar na nadgarstek ok. 16-17 cm. Motywy mandali 14 mm. 

85,00 zł

Bransoletka DUO - dwie mandale w jednej bransoletce. Energetyczna bransoletka z dwoma mandalami "Kwiat Życia" i "Ziarno Życia" (14 mm) po obu stronach bazy w otoczeniu kamieni ametystu fasetowanego 10 mm. Energia mandali oraz wyciszającego ametystu świetnie ze sobą współgrają. Rozmiar na nadgarstek 16 cm. Motyw mandali 16 mm. 

85,00 zł

Bransoletka DUO - dwie mandale w jednej bransoletce.  Energetyczna bransoletka z dwoma mandalami "Kwiat Energii" i "Lotos- energia zmiany" (16 mm) po obu stronach bazy w otoczeniu kamieni jaspisu cesarskiego 10 mm. Rozmiar na nadgarstek 16-17 cm. Motyw mandali 16 mm. 

85,00 zł

Bransoletka DUO - dwie mandale w jednej bransoletce. Energetyczna bransoletka z dwoma mandalami "Czakra Trzecia" i "Czakra Gardła" w otoczeniu jaspisu błękitnego (8 mm). Rozmiar na nadgarstek ok 15-17 cm. Wielkość motywu mandali 16 mm. 

85,00 zł

Bransoletka DUO - dwie mandale w jednej bransoletce. Energetyczna bransoletka z dwoma mandalami "Zachwyt" i "Drzewo Radości" w otoczeniu lapis lazuli (8 i 6 mm), akwamarynu, kamienia księżycowego, kryształu górskiego (8mm), przekładek z hematytów. Rozmiar na nadgarstek ok 16-17 cm. Wielkość motywu mandali 16 mm. 

85,00 zł

Bransoletka DUO - dwie mandale w jednej bransoletce.  Energetyczna bransoletka z dwoma mandalami "Przestrzeń Serca" i "Przebudzenie Serca" w otoczeniu jaspisu cesarskiego 10 mm i jaspisu pejzażowego (8mm) oraz przekładek z hematytów. Rozmiar na nadgarstek ok 16-17 cm. Wielkość motywu mandali 16 mm. 

Pokazuje 1 - 7 z 7 szt.