Klasyczne plecione.

Klasyczne bransoletki z mandalami Doroty, z kamieniami naturalnymi na sznureczku.

Klasyczne plecione.  Wyświetlanie 10 szt. produktów

na stronie
139,00 zł

Ręcznie pleciona bransoletka ochronna z mandalą "Kryształowa Tarcza" (14 mm) w otoczeniu czarnego obsydianu ze złotym pyłem (8 mm).  Mocne połączenie mandali chroniącej oraz kamienia z mocą ochronną. Pasuje do każdej stylizacji. Mandala jest po obu stronach bazy.

139,00 zł 149,00 zł

Wyjątkowa bransoletka z mandalą "Teraz Jestem Sobą" w otoczeniu przepięknego fasetowanego czarnego turmalinu (8 mm).  Wszystko utrzymane w jednolitej tonacji. Mocne połączenie przesłania mandali z właściwościami czarnego turmalinu sprawia, że bransoletka ta może być pomocna w zmianie wzorców, dla osoby z taką potrzebą, z chęcią pracy i przemiany. Na czarnym sznurku jubilerskim. Rozmiar regulowany.

109,00 zł

Bransoletka harmonizująca z mandalą "Kwiat Życia" z czarnego matowego onyksu (6 mm) na sznurku jubilerskim. Wielkość motywu mandali 14 mm. Mandala znajduje się po obu stronach bazy. Rozmiar uniwersalny.

109,00 zł

Delikatna i zwiewna, jak przejrzysty fluoryt tęczowy, bransoletka z mandalą "Zielony Lotos - Uzdrawiam Siebie". Przepiękny fluoryt tęczowy (6 mm) w odcieniach zieleni i fioletu pięknie pasuje do mandali, nie tylko kolorystycznie ale także swoimi wyjątkowymi właściwościami prozdrowotnymi Na zielonym sznurku jubilerskim. Trwała. Wielkość regulowana. Dodałam też serduszko ze stali szlachetnej.

109,00 zł 119,00 zł

Bransoletka z mandalą "Czakro-Transformacja" w otoczeniu kamieni malachitu 8 mm. Na zielonym sznurku jubilerskim. Wielkość regulowana. Mandala znajduje się po obu stronach bazy. Wielkość mandali 14 mm.

109,00 zł

Bransoletka z mandalą "Uspokojenie" w otoczeniu jaspisu krajobrazowego 8 mm oraz turkusowych oponek fasetowanych howlitu, turkusu 6 mm i hematytu. Bransoletka na  beżowym sznurku z regulowanym zameczkiem. Mocna i trwała. Wielkość motywu mandali 14 mm. Mandala znajduje się po obu stronach bazy.

109,00 zł 119,00 zł

Pełna energii bransoletka z mandalą "Kwiat energii".  Wykonana ze smoczego jaspisu (8 mm). Na czerwonym sznureczku z małymi przekładkami ze złotego hematytu. Rozmiar regulowany. Mandala znajduje się po obu stronach bazy. Wielkość motywu mandali 14 mm.

109,00 zł 119,00 zł

Bransoletka z mandalą "Czakra Gardła" w otoczeniu kamieni apatytu 6 mm. Na beżowym sznureczku. Baza i krawatka ze stali szlachetnej. Wielkość regulowana.

149,00 zł

Piękna bransoletka z mandalą "Kryształowa Tarcza" (10 mm) w otoczeniu kamieni czarnego, fasetowanego turmalinu 6 mm, na czarnym sznureczku. Delikatna, kobieca i klasyczna. Rozmiar regulowany. Baza ze stali szlachetnej. Intencja bransoletki: Jestem zawsze bezpieczna i wspierana energię mandali i czarnego turmalinu. Jestem chroniona.

Pokazuje 1 - 9 z 10 szt.