Bransoletki na gumce.

Klasyczne bransoletki z mandalami na gumce jubilerskiej z kamieniami naturalnymi.

Bransoletki na gumce.  Wyświetlanie 28 szt. produktów

Podkategorie

Bransoletki z kamieni naturalnych na gumce jubilerskiej z dwiema różnymi mandalami.

na stronie
79,00 zł

Bransoletka z mandalą "Czakra Podstawy" w otoczeniu kamieni jaspisu czerwonego 6 mm oraz koralików. Zawieszka jest obustronna - zawsze widoczna. Wielkość motywu mandali 12 mm. Rozmiar: na nadgarstek ok 16-17 cm. Jest możliwość dopasowania rozmiaru.

79,00 zł

Bransoletka z mandalą "Czakra gardła" w otoczeniu kamieni jaspisu 6 i 4 mm. Mandala jest po obu stronach bazy. Rozmiar: na nadgarstek ok. 16-17 cm.  

79,00 zł

Optymistyczna bransoletka z mandalą "Drzewo Dobrych Życzeń" w otoczeniu przepięknego zielonego malachitu (kulki 8 mm) oraz złotych hematytów. Baza podwójna z obu stron znajduje się mandala. Na gumce jubilerskiej. Rozmiar bransoletki: na nadgarstek ok. 16-17 cm. Jest możliwość dopasowania.

79,00 zł

Bransoletka z mandalą "Czakra Trzeciego Oka" w otoczeniu kamieni sodalitu (6 mm). Zawieszka jest obustronna - zawsze widoczna. Wielkość motywu mandali: 12 mm Rozmiar: na nadgarstek ok. 16-17 cm. Jest możliwość dopasowania.

85,00 zł

Bransoletka z mandalą "Zespolenie w nieskończoności" w otoczeniu zielono-beżowego jaspisu cesarskiego (10 mm) oraz jaspisu pejzażowego (8 mm), złotego hematytu. Rozmiar na nadgarstek: 16-17 cm. 

79,00 zł

Bransoletka z mandalą "Czakra druga - sakralna" w otoczeniu kamieni pomarańczowego karneolu 6 mm oraz złotego hematytu. Mandala (12 mm) znajduje się po obu stronach bazy. Rozmiar na nadgarstek ok. 16-17 cm. Jest możliwość dopasowania rozmiaru.

159,00 zł

Komplet boho trzech bransoletek z mandalą "Zespolenie w nieskończoności". Zestaw składa się z: jaspisów cesarskich i pejzażowych i hematytów. Rozmiar na nadgarstek ok. 16-18 cm. Dodałem serduszko. Mandala 16 mm znajduje się po obu stronach bazy.

79,00 zł

Bransoletka z mandalą "Czakrą Trzecia" w otoczeniu kamieni tygrysiego oka (6 mm), oraz złotych fasetowanych hematytów (10 mm). Na gumce jubilerskiej. Rozmiar na nadgarstek ok. 16-17 cm. Jest możliwość dopasowania. Mandala (12 mm) umieszczona jest po obu stronach bazy.

159,00 zł

Stylowy, w pięknej klasycznej tonacji, komplet trzech bransoletek z mandalą "Tęczowy Lotos" w otoczeniu kamieni naturalnych: onyku, jadeitu, larvikitu, jaspisu dalmatyńskiego i howlitu. Mandala widoczna jest po obu stronach. Wielkość motywu mandali 14 mm. Dołączyłam do zestawu zawieszkę serce emaliowane oraz dwa małe chwosty. Rozmiar: na nadgarstek ok. 15-17 cm.

Pokazuje 1 - 9 z 28 szt.