Bransoletki plecione

Ręcznie plecione bransoletki z mandalami Doroty.

Wyjątkowe i oryginalne.

Bransoletki plecione  Wyświetlanie 60 szt. produktów

Podkategorie

 Bransoletki z mandalami Doroty na sznureczku.

Klasyczne bransoletki z mandalami Doroty, z kamieniami naturalnymi na sznureczku.

Bransoletki na sznurku z mandalą i kamieniami.

na stronie
59,00 zł

Delikatna i kobieca mandaletka "Drzewo Wdzięczności". Aby odczuwać wdzięczność i zawsze o niej pamiętać. Wykonana ręcznie ze sznurka jubilerskiego w kolorze beżowym.Wielkość regulowana. Na końcu dwie kulki w kolorze złotym. Wielkość motywu mandali 12 mm.

59,00 zł

Delikatna i kobieca mandaletka "Zielony Lotos uzdrawiam siebie". - Uzdrowienie dotyka mnie na wszystkich poziomach. Wykonana ręcznie ze sznurka jubilerskiego w kolorze oliwkowym.Wielkość regulowana. Na końcu dwie kulki zrobione ze sznurka. Wielkość motywu mandali 12 mm.

59,00 zł

Delikatna i kobieca mandaletka "Spełnienie Serca". Daje siłę do wyrażania uczuć, nie boi się miłości bezwarunkowej, przemienia serce i pozwala płynąć miłości. Wykonana ręcznie ze sznurka jubilerskiego w kolorze fioletowym. Wielkość regulowana. Na końcu dwie kulki. Wielkość motywu mandali 14 mm.

59,00 zł

Delikatna i kobieca mandaletka "Zespolenie w nieskończoności". Aby wzmocnić proces powstawania czegoś nowego w życiu.  Wykonana ręcznie ze sznurka jubilerskiego w kolorze niebieskim.Wielkość regulowana. Na końcu dwie kulki. Wielkość motywu mandali 14 mm.

59,00 zł

Delikatna i kobieca mandaletka "Kryształowa Tarcza". - Jestem zawsze chroniona i bezpieczna - wszystko jest Miłością. Wykonana ręcznie ze sznurka jubilerskiego w kolorze brązowym.Wielkość regulowana. Na końcu dwie kulki. Wielkość motywu mandali 12 mm.

59,00 zł

Delikatna i kobieca mandaletka "Anioł Opiekun Emocji". Czuję i wyrażam emocje w sposób asertywny. Wykonana ręcznie ze sznurka jubilerskiego. Wielkość regulowana. Na końcu dwie kulki. Wielkość motywu mandali 14 mm. 

59,00 zł

Delikatna i kobieca mandaletka "Czakra Podstawy". Aby czuć się zawsze bezpiecznie i pewnie.  Wykonana ręcznie ze sznurka jubilerskiego w kolorze czerwonym. Wielkość regulowana. Na końcu dwie ozdobne kulki. Wielkość motywu mandali 14 mm.

59,00 zł

Delikatna i kobieca mandaletka "Kryształowa Tarcza".  Według niektórych przekazów czerwona nitka noszona na nadgarstku lewej ręki ma spełniać rolę ochronnego talizmanu przed "złym okiem". W połączeniu z mandalą stanowi swoistą Kryształowo-czerwoną Tarczę chroniącą noszącego.

59,00 zł

Delikatna i kobieca mandaletka "Czakra Korony". Niezwykle przydatna przy zdawaniu egzaminów, uczeniu się, wprowadzaniu nowych projektów w życie.  Wykonana ręcznie ze sznurka jubilerskiego w kolorze czerwonym. Wielkość regulowana. Na końcu dwie ozdobne kulki. Wielkość motywu mandali 14 mm.

Pokazuje 1 - 9 z 60 szt.