Breloczki do kluczy

Mogę wykonać breloczek z dowolną mandalą. Napisz do mnie.

Breloczki do kluczy  Wyświetlanie 27 szt. produktów

na stronie
39,00 zł

Oryginalny, nieduży breloczek do kluczy z mandalą "Kwiat Lotosu - energia zmiany". Mandala jest umieszczona po obu stronach bazy. Średnica mandali 16 mm. Długość breloczka 8 cm. Wielkość kółka do kluczy 3 cm. Jest możliwe wykonanie breloka z inną mandalą. Proszę o kontakt.

39,00 zł

Oryginalny, nieduży breloczek do kluczy z mandalą "Lotos Serca". Mandala jest umieszczona po obu stronach bazy. Średnica mandali 16 mm. Długość breloczka 8 cm. Jest możliwe wykonanie breloka z inną mandalą. Proszę o kontakt.

39,00 zł

Oryginalny, nieduży breloczek do kluczy z mandalą "Zielony Lotos - Uzdrawiam Siebie". Mandala jest umieszczona po obu stronach bazy. Średnica mandali 16 mm. Długość breloczka 8 cm. Wielkość kółka do kluczy 3 cm. Jest możliwe wykonanie breloka z inną mandalą. Proszę o kontakt.

39,00 zł

Oryginalny, nieduży breloczek do kluczy z mandalą "Kwiat Życia". Mocny i solidny z wysokiej jakości metalu w kolorze srebrnym. Mandala jest umieszczona po obu stronach bazy. Średnica mandali 16 mm. Długość breloczka 8 cm. Wielkość kółka do kluczy 3 cm.  Jest możliwe wykonanie breloka z inną mandalą. Proszę o kontakt.

59,00 zł

Duży i mocny brelok do kluczy z linki paracord z dwiema mandalami "Kryształowa Tarcza oraz "Uspokojenie" (25 mm) dedykowany zwłaszcza dla kierowców.  Paracord to lekka i mocna linka spadochronowa, którą wykorzystuje się w survivalu i różnych sytuacjach awaryjnych. Długość breloka  ok. 13 cm. 

39,00 zł

Oryginalny breloczek do kluczy z mandalą "OM". Mocny i solidny z wysokiej jakości metalu w kolorze srebrnym. Mandala jest umieszczona po obu stronach bazy. Średnica mandali 16 mm. Długość breloczka 8 cm. Wielkość kółka do kluczy 3 cm.  Jest możliwe wykonanie breloka z inną mandalą. Proszę o kontakt.

39,00 zł

Oryginalny, nieduży breloczek do kluczy z mandalą "Ognista". Mandala jest umieszczona po obu stronach bazy. Średnica mandali 16 mm. Długość breloczka 8 cm. Wielkość kółka do kluczy 3 cm. Jest możliwe wykonanie breloka z inną mandalą. Proszę o kontakt.

39,00 zł

Oryginalny, nieduży breloczek do kluczy z mandalą "Drzewo Radości". Mandala jest umieszczona po obu stronach bazy. Średnica mandali 16 mm. Długość breloczka 8 cm. Wielkość kółka do kluczy 3 cm. Jest możliwe wykonanie breloka z inną mandalą. Proszę o kontakt.

39,00 zł

Oryginalny, nieduży breloczek do kluczy z mandalą "Drzewo Słońca - bogactwo". Mandala jest umieszczona po obu stronach bazy. Średnica mandali 16 mm. Długość breloczka 8 cm. Wielkość kółka do kluczy 3 cm. Jest możliwe wykonanie breloka z inną mandalą. Proszę o kontakt.

Pokazuje 1 - 9 z 27 szt.