Oryginalne zakładki do książki z mandalami. 

Jeśli interesuje Cię zakładka z inną mandalą napisz do mnie: sklep@mandaladoroty.pl

Zakładki do książki  Wyświetlanie 6 szt. produktów

49,00 zł

Oryginalna i praktyczna zakładka do książki z mandalą "Drzewo Oczyszczenia" i z zawieszką Kwiat lotosu.Zakładka wykonana jest z  metalu w kolorze srebrnym w kształcie delfina. Kamyki z czerwonego howlitu 8 mm.Średnica mandali 14 mm. Mandala znajduje się po obu stronach bazy. Długość zakładki ok. 12 cm. Idealny pomysł na prezent. 

49,00 zł

Oryginalna i praktyczna zakładka do książki z mandalą "Lotos Serca".Zakładka wykonana jest z  metalu w kolorze srebrnym w kształcie delfina.Średnica mandali 16 mm, mandala jest po obu stronach bazy. Długość zakładki ok. 12 cm. Idealny pomysł na prezent. 

49,00 zł

Zakładka do książki z mandalą "Zespolenie w nieskończoności".Zakładka wykonana jest z  metalu w kolorze srebrnym w kształcie delfina.Średnica mandali 16 mm, mandala jest po obu stronach bazy. Długość zakładki ok. 12 cm. Idealny pomysł na prezent. 

49,00 zł

Oryginalna i praktyczna zakładka do książki z mandalą "Nowego" i z sową. Sowa jest symbolem mądrości.Zakładka wykonana jest z wysokiej jakości metalu w kształcie delfina.Średnica mandali 25 mm, długość zakładki ok. 12 cm. Idealny pomysł na prezent. 

49,00 zł

Oryginalna zakładka do książki z mandalą "Promienny Lotos". Praktyczna i wyjątkowa. Część metalowa z wysokiej jakości metalu w kolorze srebrnym. Wielkość motywu mandali 16 mm. Mandala znajduje się po obu stronach bazy. Długość zakładki 12 cm. Chwost w kolorze turkusowym. Super na prezent. 

49,00 zł

Oryginalna zakładka do książki z mandalą "Zielony Lotos uzdrawiam Siebie". Praktyczna i wyjątkowa. Część metalowa z wysokiej jakości metalu w kolorze srebrnym. Wielkość motywu mandali 16 mm. Mandala znajduje się po obu stronach bazy. Długość zakładki 12 cm. Chwost w kolorze złotym. Super na prezent. 

Pokazuje 1 - 6 z 6 szt.