Biżuteria CZAKRY

Autorska biżuteria z czakrami.

Biżuteria CZAKRY  Wyświetlanie 44 szt. produktów

na stronie
79,00 zł 85,00 zł

Energetyczna bransoletka z autorskimi mandalami 7 czakr, oprawionymi w bazę w kolorze srebrnym. Wykonana z intencją równoważenia wszystkich czakr, aby wprowadzić równowagę i harmonię na wszystkich poziomach naszego życia.

79,00 zł

Bransoletka z mandalą "Czakra Podstawy" w otoczeniu kamieni jaspisu czerwonego 6 mm oraz koralików. Zawieszka jest obustronna - zawsze widoczna. Wielkość motywu mandali 12 mm. Rozmiar: na nadgarstek ok 16-17 cm. Jest możliwość dopasowania rozmiaru.

79,00 zł

Bransoletka z mandalą "Czakra Trzeciego Oka" w otoczeniu kamieni sodalitu (6 mm). Zawieszka jest obustronna - zawsze widoczna. Wielkość motywu mandali: 12 mm Rozmiar: na nadgarstek ok. 16-17 cm. Jest możliwość dopasowania.

55,00 zł

Medalion z mandalą "Czakra Gardła". Czakra gardła jest pierwszym z wyższych ośrodków energii związanym z komunikowaniem się, wyrażaniem siebie i tworzeniem poprzez dźwięk. Nazwa sanskrycka Wiszuddha czyli oczyszczenie, stanowi klucz do zrozumienia tej komunikacji.

55,00 zł

Medalion z mandalą "Czakra Podstawy". Zrównoważona czakra podstawy umożliwia zaspokojenie potrzeby bezpieczeństwa materialnego oraz zdrowego i harmonijnego życia.

55,00 zł

Medalion z mandalą "Czakra Serca". Czwarta czakra usytuowana jest w środku klatki piersiowej, pośredniczy pomiędzy światem ducha a światem materii. Poprzez tą czakrę nawiązujemy czułe i bezinteresowne związki miłości z innymi ludźmi.

55,00 zł

Medalion z mandalą "Czakra Trzeciego Oka". Adżna oznacza postrzegać, wiedzieć, panować. Podczas gdy fizyczne oczy są naszymi narzędziami do postrzegania rzeczy namacalnych, szósta czakra, czyli „trzecie oko”, daje nam możliwość intuicyjnego poznania spraw, na które nie ma konkretnego dowodu. 

55,00 zł

Medalion z mandalą "Czakra Trzecia Manipura". Manipura to sanskrycka nazwa splotu słonecznego a oznacza “połyskujący klejnot”. Emanuje kolor żółty, jak słońce. 

59,00 zł

Medalion z autorską mandalą-Doroty "Czakro-Transformacja". Mandala ta pulsuje energią wszystkich czakr w harmonii i równowadze. Pomaga w zestrojeniu ich, uporządkowaniu i powolnemu wznoszeniu energii ku górze.

Pokazuje 1 - 9 z 44 szt.