Biżuteria CZAKRY

Autorska biżuteria z czakrami.

Biżuteria CZAKRY  Wyświetlanie 46 szt. produktów

na stronie
85,00 zł

Energetyczna bransoletka z autorskimi mandalami 7 czakr, oprawionymi w bazę w kolorze srebrnym. Wykonana z intencją równoważenia wszystkich czakr, aby wprowadzić równowagę i harmonię na wszystkich poziomach naszego życia.

75,00 zł

Bransoletka z mandalą "Czakra Podstawy" w otoczeniu kamieni jadeitu 10 mm oraz hematytów 4 mm. Zawieszka jest obustronna - zawsze widoczna. Wielkość motywu mandali 14 mm. Rozmiar: na nadgarstek ok 16-17 cm.

109,00 zł

Bransoletka z mandalą "Czakra Serca" w otoczeniu fasetowanych kamieni zoisytu z rubinem 6 mm. Wielkość motywu mandali 12 mm. Dodałam także małe serduszko ze stali szlachetnej. Rozmiar bransoletki regulowany od obwodu nadgarstka ok 15,5-18,5 cm.

85,00 zł

Bransoletka z mandalą "Czakra Trzeciego Oka" w otoczeniu kamieni lapis lazuli (8 mm). Zawieszka jest obustronna - zawsze widoczna. Wielkość motywu mandali: 14 mm Rozmiar: na nadgarstek ok. 16-17 cm. 

49,00 zł

Medalion z mandalą "Czakra Gardła". Czakra gardła jest pierwszym z wyższych ośrodków energii związanym z komunikowaniem się, wyrażaniem siebie i tworzeniem poprzez dźwięk. Nazwa sanskrycka Wiszuddha czyli oczyszczenie, stanowi klucz do zrozumienia tej komunikacji.

49,00 zł

Medalion z mandalą "Czakra Podstawy". Zrównoważona czakra podstawy umożliwia zaspokojenie potrzeby bezpieczeństwa materialnego oraz zdrowego i harmonijnego życia.

49,00 zł

Medalion z mandalą "Czakra Serca". Czwarta czakra usytuowana jest w środku klatki piersiowej, pośredniczy pomiędzy światem ducha a światem materii. Poprzez tą czakrę nawiązujemy czułe i bezinteresowne związki miłości z innymi ludźmi.

49,00 zł

Medalion z mandalą "Czakra Trzeciego Oka". Adżna oznacza postrzegać, wiedzieć, panować. Podczas gdy fizyczne oczy są naszymi narzędziami do postrzegania rzeczy namacalnych, szósta czakra, czyli „trzecie oko”, daje nam możliwość intuicyjnego poznania spraw, na które nie ma konkretnego dowodu. 

49,00 zł

Medalion z mandalą "Czakra Trzecia Manipura". Manipura to sanskrycka nazwa splotu słonecznego a oznacza “połyskujący klejnot”. Emanuje kolor żółty, jak słońce. 

Pokazuje 1 - 9 z 46 szt.