Święta geometria i inne symbole.

Święta geometria w mandalach na szkle oraz boska wibarcaja OM.

Święta geometria i inne symbole.  Wyświetlanie 7 szt. produktów

198,00 zł

Dźwięk “OM” uważany jest za pierwszą głoskę wszechświata, prasylabę nie należącą do żadnego języka. Średnica mandali 20 cm. Do mandali dodaję przyssawkę, aby można zawiesić ją na oknie. 

198,00 zł

Dźwięk “OM” uważany jest za pierwszą głoskę wszechświata, prasylabę nie należącą do żadnego języka. OM to boski dźwięk dostępny niegdyś tylko wtajemniczonym.  Średnica mandali 20 cm. Do mandali dodaję przyssawkę, aby można zawiesić ją na oknie. 

169,00 zł

“Flower of life” czyli Kwiat Życia Kwiat życia promieniuje wysokimi wibracjami. Harmonizuje przestrzeń, transformuje szkodliwą energię, jest to jeden z najsilniejszych pozytywnych symboli Świętej Geometrii. Średnica 20 cm.

178,00 zł 198,00 zł

Ziarno Życia - kształt nazwany Wzorcem Genesis. Mandala namalowana na szkle o średnicy 21 cm do zawieszenia na oknie lub ścianie. Dodaję przyssawkę. Kolory mandali: złoty, karminowy i magentowy. Copywright©

239,00 zł

Spirala złotego podziału - złoty podział to inaczej podział harmoniczny, złota proporcja, boska proporcja.  Obecna jest wokół nas w przyrodzie, w ciele człowieka, w sztuce. Oddziałuje na naszą podświadomość i wprowadza harmonię i porządek. Kolory mandali to kolory tęczy, naszych czakr, dodatkowo oddziałują na nasze pole życiowe i DNA. Copywright©

289,00 zł

Obraz na płótnie ręcznie malowany. Mantra "OM boska wibracja".Wielkość 40x40. Farby akrylowe i inne techniki. Oryginalna kolorystyka. OM wysyła wibracje w kolorze białym ogólnie wzmacniające organizm człowieka. Pojawia się też energia odpowiadająca kolorowi niebieskiemu sprzyjająca wytworzeniu nastroju spokoju. Dodanie koloru czarnego jako tła obrazu dodatkowo wzmacnia działanie ochronne.

134,00 zł 149,00 zł

Koncepcja yin i yang jest symbolicznym przedstawieniem harmonii w dualistycznej rzeczywistości. Pochodzi z antycznej filozofii chińskiej i metafizyki. Opisuje ona dwie pierwotne i przeciwne, lecz uzupełniające się siły, które odnaleźć można w całym wszechświecie. Jedno nie istnieje bez drugiego. Po jednym zaraz następuje drugie.

Pokazuje 1 - 7 z 7 szt.