Kolczyki

Kolczyki.

Mogę wykonać na zamówienie kolczyki z dowolną mandalą

(Zasady zamówień indywidualnych dostępne są w regulaminie)

Kolczyki.

Mogę wykonać na zamówienie kolczyki z dowolną mandalą

(Zasady zamówień indywidualnych dostępne są w regulaminie)

Więcej

Kolczyki  Wyświetlanie 20 szt. produktów

Podkategorie

na stronie
45,00 zł

Oryginalne kolczyki ręcznie wykonane na biglu otwartym z autorską mandalą  "Zespolenie w nieskończoności". Baza w kolorze srebrnym. Wielkość motywu mandali 16 mm. Bigle - stal szlachetna/antyalergiczna. Długość ok. 4 cm.

59,00 zł

Kolczyki z mandalą "Zielony Lotos - uzdrawiam siebie" w oprawie w kolorze srebrnym na biglu otwartym z długim chwostem w kolorze zielonym. Wielkość motywu mandali 14 mm. Długość kolczyków ok. 14 cm. Bigle ze stali chirurgicznej - antyalergiczne.

59,00 zł

Kolczyki z mandalą Czakra Trzecia w oprawie w kolorze złotym. Wielkość motywu mandali 14 mm. Długość kolczyków: ok. 10 cm. Piękne szyfonowy chwost. Bigle: Metal antyalergiczny. Manipura to sanskrycka nazwa splotu słonecznego a oznacza „połyskujący klejnot”. 

45,00 zł

Oryginalne kolczyki z mandalą "Czakro-Transformacja" w prostej oprawie w kolorze srebrnym z biglem otwartym ze stali chirurgicznej oraz silikonowymi zamknięciam. Wielkość motywu mandali 16 mm. Długość kolczyków ok. 4 cm. 

49,00 zł

Kolczyki z mandalą "Kryształowa Tarcza" sztyft. Wielkość motywu mandali 12 mm. Bigle ze stali szlachetnej.

45,00 zł

Kolczyki w prostej oprawie w kolorze srebrnym z mandalą "Drzewo Słońca - bogactwo".  Długość: 4 cm. Wielkość motywu mandali 16 mm. Na biglu otwartym ze stali chirurgicznej z zatyczką silikonową.

45,00 zł

Kolczyki w prostej oprawie z mandalą "Oko Jaźni" w kolorze srebrnym. Kolczyki noszone tak blisko czakry trzeciego oka mogą swobodnie na nią oddziaływać wzmacniając naszą intuicję i jasnowidzenie. Długość: 4 cm. Wielkość motywu mandali 16 mm. Na biglu ze stali chirurgicznej z silikonowymi zatyczkami.

45,00 zł

Oryginalne kolczyki ręcznie handmade na biglu otwartym z autorską mandalą "Drzewo Przemiany". Oprawiona w bazę w kolorze srebrnym. Wielkość motywu mandali 16 mm. Bigle ze stali chirurgicznej/antyalergiczny z silikonowymi zatyczkami. 

49,00 zł

Oryginalne kolczyki z mandalą "Spełnienie Serca". Oprawiona w ozdobną bazę w kolorze srebrnym ze stali szlachetnej. Wielkość motywu mandali 12 mm. Długość całkowita kolczyków 2,5 cm.  Bigle zamknięte w stylu angielskim.

Pokazuje 1 - 9 z 20 szt.