Bransoletki

Bransoletki.

Mogę wykonać na zamówienie bransoletkę z dowolną mandalą.

(Zasady zamówień indywidualnych dostępne są w regulaminie)

Bransoletki  Wyświetlanie 98 szt. produktów

Podkategorie

Klasyczne bransoletki z mandalami na gumce jubilerskiej z kamieniami naturalnymi.

Ręcznie plecione bransoletki z mandalami Doroty.

Wyjątkowe i oryginalne.

Klasyczne zestawy bransoletek z mandalami na gumce jubilerskiej z kamieniami naturalnymi i zawieszkami.

Bransoletki bez mandali, z kamieni naturalnych i minerałów.

Oddziałują  poprzez energię i właściwości minerału.

na stronie
75,00 zł 85,00 zł

Energetyczna bransoletka z autorskimi mandalami 7 czakr, oprawionymi w bazę w kolorze srebrnym. Wykonana z intencją równoważenia wszystkich czakr, aby wprowadzić równowagę i harmonię na wszystkich poziomach naszego życia.

59,00 zł

Delikatna i kobieca mandaletka "Spełnienie Serca". Daje siłę do wyrażania uczuć, nie boi się miłości bezwarunkowej, przemienia serce i pozwala płynąć miłości. Wykonana ręcznie ze sznurka jubilerskiego w kolorze fioletowym. Wielkość regulowana. Na końcu dwie kulki. Wielkość motywu mandali 14 mm.

75,00 zł

Bransoletka z mandalą "Promienny Lotos" w otoczeniu fasetowanego kwarcu różowego 8 mm i turkusu 6 mm. Zawieszka jest obustronna. Rozmiar na nadgarstek ok. 16-17 cm. Na gumce jubilerskiej.

59,00 zł

Delikatna i kobieca mandaletka "Drzewo Wdzięczności". Aby odczuwać wdzięczność i zawsze o niej pamiętać. Wykonana ręcznie ze sznurka jubilerskiego w kolorze beżowym.Wielkość regulowana. Na końcu dwie kulki w kolorze złotym. Wielkość motywu mandali 12 mm.

109,00 zł 119,00 zł

Pełna energii bransoletka z mandalą "Kwiat energii".  Wykonana ze smoczego jaspisu (8 mm). Na czerwonym sznureczku z małymi przekładkami ze złotego hematytu. Rozmiar regulowany. Mandala znajduje się po obu stronach bazy. Wielkość motywu mandali 14 mm.

109,00 zł 119,00 zł

Bransoletka z mandalą "Czakra Serca" w otoczeniu fasetowanych kamieni zoisytu z rubinem 6 mm. Wielkość motywu mandali 12 mm. Dodałam także małe serduszko ze stali szlachetnej. Rozmiar bransoletki regulowany od obwodu nadgarstka ok 15,5-18,5 cm.

85,00 zł

Bransoletka z mandalą "Czakra Trzeciego Oka" w otoczeniu kamieni lapis lazuli (8 mm). Zawieszka jest obustronna - zawsze widoczna. Wielkość motywu mandali: 14 mm Rozmiar: na nadgarstek ok. 16-17 cm. 

85,00 zł

Bransoletka z mandalą "Kwiat Życia" w otoczeniu  kamieni obsydianu złocistego (10 mm). Kwiat życia promieniuje wysokimi wibracjami. Harmonizuje przestrzeń, transformuje szkodliwą energię, jest to jeden z najsilniejszych pozytywnych symboli Świętej Geometrii. Krawatka ze stali szlachetnej. Mandala jest umieszczona po obu stronach bazy. Rozmiar na nadgarstek ok. 16-17 cm. Jest możliwość dopasowania.

59,00 zł

Delikatna i kobieca mandaletka "Zespolenie w nieskończoności". Aby wzmocnić proces powstawania czegoś nowego w życiu.  Wykonana ręcznie ze sznurka jubilerskiego w kolorze niebieskim.Wielkość regulowana. Na końcu dwie kulki. Wielkość motywu mandali 14 mm.

Pokazuje 1 - 9 z 98 szt.