Bransoletki

Bransoletki.

Mogę wykonać na zamówienie bransoletkę z dowolną mandalą.

(Zasady zamówień indywidualnych dostępne są w regulaminie)

Bransoletki  Wyświetlanie 96 szt. produktów

Podkategorie

Klasyczne bransoletki z mandalami na gumce jubilerskiej z kamieniami naturalnymi.

Ręcznie plecione bransoletki z mandalami Doroty.

Wyjątkowe i oryginalne.

Klasyczne zestawy bransoletek z mandalami na gumce jubilerskiej z kamieniami naturalnymi i zawieszkami.

Bransoletki bez mandali, z kamieni naturalnych i minerałów.

Oddziałują  poprzez energię i właściwości minerału.

na stronie
65,00 zł

Energetyczna bransoletka z autorskimi mandalami 7 czakr, oprawionymi w bazę w kolorze srebrnym. Wykonana z intencją równoważenia wszystkich czakr, aby wprowadzić równowagę i harmonię na wszystkich poziomach naszego życia.

65,00 zł

Bransoletka z mandalą "Czakra Gardła" (16 mm) w otoczeniu kamieni turkusu i jaspisu 8 mm. Przekładki z cyrkoniami. Rozmiar na nadgarstek ok. 16-17 cm. Mandala widoczna jest po obu stronach bazy.

69,00 zł

Przepiękna bransoletka z królewskiego fasetowanego ametystu (10mm) z mandalą "Kocham Siebie". Rozmiar: na nadgarstek 16-17 cm. Jest możliwość dopasowania rozmiaru. Na gumce jubilerskiej. Zawieszka jest obustronna.

69,00 zł 75,00 zł

Energetyczna bransoletka z mandalą "Czakra korony" wykonana z  fasetowanego kryształu górskiego (10 mm) oraz jednego hematytu (10 mm) z przekładkami w kolorze srebrnym. Rozmiar:  na nadgarstek ok. 16-17 cm. Mandala widoczna jest po obu stronach bazy. Jest możliwość dopasowania rozmiaru. 

59,00 zł 65,00 zł

Bransoletka z mandalą "Czakra Podstawy" w otoczeniu kamieni jadeitu 10 mm oraz hematytów 4 mm. Zawieszka jest obustronna - zawsze widoczna. Wielkość motywu mandali 14 mm. Rozmiar: na nadgarstek ok 16-17 cm.

109,00 zł 119,00 zł

Przepiękna bransoletka z mandalą"Teraz Jestem Sobą" w otoczeniu eterycznego fasetowanego fluorytu tęczowego (10 mm) - jednego z moich najukochańszych kamieni. Rozmiar uniwersalny regulowany sznureczkiem od obwodu 16 cm. Baza podwójna, z każdej strony umieszczona jest mandala. 

45,00 zł

Delikatna i kobieca mandaletka "Spełnienie Serca". Daje siłę do wyrażania uczuć, nie boi się miłości bezwarunkowej, przemienia serce i pozwala płynąć miłości. Wykonana ręcznie ze sznurka jubilerskiego w kolorze fioletowym. Wielkość regulowana. Na końcu dwie kulki. Wielkość motywu mandali 14 mm.

65,00 zł

Bransoletka z mandalą "Promienny Lotos" w otoczeniu kwarcu różowego 8 mm i turkusu 6 mm. Zawieszka jest obustronna. Rozmiar na nadgarstek ok. 16-17 cm. Na gumce jubilerskiej.

45,00 zł

Delikatna i kobieca mandaletka "Drzewo Wdzięczności". Aby odczuwać wdzięczność i zawsze o niej pamiętać. Wykonana ręcznie ze sznurka jubilerskiego w kolorze beżowym.Wielkość regulowana. Na końcu dwie kulki w kolorze złotym. Wielkość motywu mandali 12 mm.

Pokazuje 1 - 9 z 96 szt.