Medaliony i naszyjniki mineralne.

Medaliony i naszyjniki. 

 

Medaliony i naszyjniki mineralne.  Wyświetlanie 76 szt. produktów

Podkategorie

na stronie
55,00 zł

Medalion z mandalą "Spełnienie Serca". Mandala ta pomaga wyrazić tęsknotę twojego serca. Mandala ta pomaga ujawnić to, co w sercu. Daje siłę do wyrażania uczuć, nie boi się miłości bezwarunkowej, przemienia serce i pozwala płynąć miłości. 

55,00 zł

Medalion z mandalą "Promienny Lotos". Mandala ta goi rany przeszłości, stwarza nową świadomość, nową perspektywę i próbuje zrównoważyć często rywalizujące ze sobą możliwości oferowane przez cztery funkcje: myślenie, odczuwanie, odbiór zmysłowy i intuicję. Wprowadza spokój i harmonię.

55,00 zł

Medalion z mandalą "Czakra Gardła". Czakra gardła jest pierwszym z wyższych ośrodków energii związanym z komunikowaniem się, wyrażaniem siebie i tworzeniem poprzez dźwięk. Nazwa sanskrycka Wiszuddha czyli oczyszczenie, stanowi klucz do zrozumienia tej komunikacji.

55,00 zł

Medalion z mandalą "Czakra Podstawy". Zrównoważona czakra podstawy umożliwia zaspokojenie potrzeby bezpieczeństwa materialnego oraz zdrowego i harmonijnego życia.

55,00 zł

Medalion z mandalą "Czakra Serca". Czwarta czakra usytuowana jest w środku klatki piersiowej, pośredniczy pomiędzy światem ducha a światem materii. Poprzez tą czakrę nawiązujemy czułe i bezinteresowne związki miłości z innymi ludźmi.

55,00 zł

Medalion z mandalą "Czakra Trzeciego Oka". Adżna oznacza postrzegać, wiedzieć, panować. Podczas gdy fizyczne oczy są naszymi narzędziami do postrzegania rzeczy namacalnych, szósta czakra, czyli „trzecie oko”, daje nam możliwość intuicyjnego poznania spraw, na które nie ma konkretnego dowodu. 

55,00 zł

Medalion z mandalą "Teraz jestem sobą". Mandala ta reprezentuje rozkwit własnej autonomii i aktywności w bezpiecznym otoczeniu kosmicznego porządku i spokoju. Wspomaga w uzewnętrznieniu się twoich talentów, potencjału i niezależności. Przypomina, że warto być sobą i tylko sobą (wszyscy inni są już zajęci :).

55,00 zł

Medalion z mandalą"Oko Jaźni". Mandala ta jest pomocna przy medytacji i zgłębianiu natury wszechrzeczy. Wprowadza spokój i scentrowanie. Daje poczucie zagłębiania się w istotę samego siebie, w istotę Jaźni. 

55,00 zł

Medalion z mandalą "Czakra Trzecia Manipura". Manipura to sanskrycka nazwa splotu słonecznego a oznacza “połyskujący klejnot”. Emanuje kolor żółty, jak słońce. 

Pokazuje 1 - 9 z 76 szt.