Biżuteria męska z mandalami  - Sklep

Mandala w biżuterii ma przypominać Ci jej intencję, którą możesz wzmacniać codzienną afirmacją.

Mogę wykonać na zamówienie biżuterię z dowolną mandalą. 

(Zasady zamówień indywidualnych dostępne są w regulaminie)

Mandala w biżuterii ma przypominać Ci jej intencję, którą możesz wzmacniać codzienną afirmacją.

Mogę wykonać na zamówienie biżuterię z dowolną mandalą. 

(Zasady zamówień indywidualnych dostępne są w regulaminie)

Więcej

Biżuteria męska z mandalami - Sklep  Wyświetlanie 17 szt. produktów

na stronie
79,00 zł

Ręcznie pleciona bransoletka z mandalą "Czakra Gardła". Wykonana z czarnego sznurka jubilerskiego. Bardzo wygodna, praktyczna i trwała. Rozmiar uniwersalny, regulowana.   Motyw mandali 14 mm.

79,00 zł

Ręcznie pleciona bransoletka z mandalą "Kwiat Życia". Wykonana z czarnego sznurka jubilerskiego. Bardzo wygodna, praktyczna i trwała. Rozmiar uniwersalny, regulowana.   Motyw mandali 14 mm.

119,00 zł

Oryginalna, ręcznie wykonana bransoletka z mandalą "Czakra Podstawy" w otoczeniu kamieni bawolego oka 8 i 6 mm oraz krążków hematytu. Na brązowym sznurku jubilerskim. Bardzo wygodna, praktyczna i trwała. Rozmiar na nadgarstek od  17 cm i więcej.  Regulowana plecionym zamkiem. Motyw mandali (16 mm) pod szkłem po obu stronach bazy. 

119,00 zł

Oryginalna, ręcznie wykonana bransoletka z mandalą "Zielony Lotos - uzdrawiam siebie". Zrobiona z brązowego sznurka jubilerskiego i jaspisów pejzażowych (8 mm). Bardzo wygodna, praktyczna i trwała. Rozmiar na nadgarstek od  17 cm i więcej.  Regulowana plecionym zamkiem. Motyw mandali pod szkłem 16 mm z obu stron bazy.

169,00 zł

Ochronno-wzmacniająca bransoletka z mandalą "Kryształowa Tarcza" w otoczeniu  kostek hematytów i fasetowanych oponek hematytów.  Połączyłam w tej bransoletce mandalę ochronną z kamieniem o właściwościach ochronnych. Jest to więc podwójna ochrona i zabezpieczenie. Bransoletka jest wykonana metodą szycia - pracochłonną lecz wyjątkowo trwała i oryginalną.

84,00 zł

Ochronna bransoletka z surową bryłką czarnego turmalinu. Ręcznie wykonana z czarnego sznurka jubilerskiego. Ta bransoletka odpowiada energetycznie mandali ochronnej "Kryształowa Tarcza".

135,00 zł

Bransoletka mineralna ręcznie pleciona z bryłką cytrynu oraz kulkami tygrysiego oka 6 mm, i złotymi hematytami.  Na brązowym sznurku, regulowana wielkość. Mocna i trwała. Do codziennego noszenia.

135,00 zł

Bransoletka z bryłką czarnego turmalinu oraz turmalinowymi kulkami fasetowanymi 6 mm. Przekładki z hematytów. Pleciona z czarnego sznurka jubilerskiego. Mocna i trwała. Do codziennego noszenia. Rozmiar regulowany od obwodu nadgarstka 18 cm. Rozmiar regulowany od obwodu nadgarstka 18 cm. Jest możliwość dopasowania.

89,00 zł

Męska bransoletka z matowym onyksem (8 mm) pleciona na czarnym sznurku jubilerskim. Delikatna i subtelna, ale o wielkiej mocy. Rozmiar regulowany od obwodu 18 - 20 cm. Jest możliwość dopasowania. Podaj obwód nadbarskta mierzony na styk w uwagach do zamówienia

Pokazuje 1 - 9 z 17 szt.