Biżuteria męska z mandalami  - Sklep

Mandala w biżuterii ma przypominać Ci jej intencję, którą możesz wzmacniać codzienną afirmacją.

Mogę wykonać na zamówienie biżuterię z dowolną mandalą. 

(Zasady zamówień indywidualnych dostępne są w regulaminie)

Mandala w biżuterii ma przypominać Ci jej intencję, którą możesz wzmacniać codzienną afirmacją.

Mogę wykonać na zamówienie biżuterię z dowolną mandalą. 

(Zasady zamówień indywidualnych dostępne są w regulaminie)

Więcej

Biżuteria męska z mandalami - Sklep  Wyświetlanie 32 szt. produktów

Podkategorie

Bransoletki męskie z kamieni naturlanych.

Bransoletki męskie z mandalami.

na stronie
119,00 zł

Oryginalna bransoletka wzmacniająca z mandalą "Ognista" w otoczeniu kamieni matowego tygrysiego oka 8 mm. Na brązowym sznurku jubilerskim. Mocna i trwała. Wielkość motywu mandali 14 mm. Mandala znajduje się po obu stronach bazy.

89,00 zł

Ręcznie pleciona bransoletka z mandalą "Czakra Gardła". Wykonana z czarnego sznurka jubilerskiego. Bardzo wygodna, praktyczna i trwała. Rozmiar uniwersalny, regulowana.   Motyw mandali 14 mm.

89,00 zł

Ręcznie pleciona bransoletka z mandalą "Kwiat Życia". Wykonana z czarnego sznurka jubilerskiego. Bardzo wygodna, praktyczna i trwała. Rozmiar uniwersalny, regulowana.   Motyw mandali 14 mm.

89,00 zł

Bransoletka z mandalą "Czakra Trzecia splotu słonecznego" boho. Wykonana z czarnego sznurka jubilerskiego. Bardzo wygodna, praktyczna i trwała. Rozmiar uniwersalny, regulowana od obwodu ok. 18 cm do 21 cm. Motyw mandali 14 mm.

119,00 zł 129,00 zł

Oryginalna, ręcznie wykonana bransoletka z mandalą "Czakra Podstawy" w otoczeniu kamieni bawolego oka 8 i 6 mm oraz krążków hematytu. Na brązowym sznurku jubilerskim. Bardzo wygodna, praktyczna i trwała. Rozmiar na nadgarstek od  17 cm i więcej.  Regulowana plecionym zamkiem. Motyw mandali (16 mm) pod szkłem po obu stronach bazy. 

119,00 zł

Oryginalna, ręcznie wykonana bransoletka z mandalą "Zielony Lotos - uzdrawiam siebie". Zrobiona z brązowego sznurka jubilerskiego i matowych jaspisów pejzażowych (8 mm). Bardzo wygodna, praktyczna i trwała. Rozmiar na nadgarstek od  17 cm i więcej.  Regulowana plecionym zamkiem. Motyw mandali pod szkłem 16 mm z obu stron bazy.

159,00 zł 169,00 zł

Ochronno-wzmacniająca bransoletka z mandalą "Kryształowa Tarcza" w otoczeniu czarnego turmalinu i lawy wylkanicznej. Połączyłam w tej bransoletce mandalę ochronną z kamieniem o właściwościach ochronnych. Jest to więc podwójna ochrona i zabezpieczenie.

199,00 zł

Bransoletka szyta z turkusu afrykańskiego. Mocny uzdrawiający amulet. Na czarnym sznureczku, regulowana. Na nadgarstek od 18 cm. Dodałam także krążki hematytu.

89,00 zł

Ochronna bransoletka z surową bryłką czarnego turmalinu. Ręcznie wykonana z czarnego sznurka jubilerskiego. Ta bransoletka odpowiada energetycznie mandali ochronnej "Kryształowa Tarcza".

Pokazuje 1 - 9 z 32 szt.