Biżuteria damska z mandalami - Sklep

Mandala w biżuterii ma przypominać Ci jej intencję, którą możesz wzmacniać codzienną afirmacją.

  

 

Biżuteria damska z mandalami - Sklep  Wyświetlanie 202 szt. produktów

Podkategorie

Medaliony i naszyjniki. 

 

Bransoletki.

Mogę wykonać na zamówienie bransoletkę z dowolną mandalą.

(Zasady zamówień indywidualnych dostępne są w regulaminie)

Kolczyki.

Mogę wykonać na zamówienie kolczyki z dowolną mandalą

(Zasady zamówień indywidualnych dostępne są w regulaminie)

Autorska biżuteria z czakrami.

na stronie
49,00 zł

Medalion z mandalą "Spełnienie Serca". Mandala ta pomaga wyrazić tęsknotę twojego serca. Mandala ta pomaga ujawnić to, co w sercu. Daje siłę do wyrażania uczuć, nie boi się miłości bezwarunkowej, przemienia serce i pozwala płynąć miłości. 

49,00 zł

Medalion z mandalą "Promienny Lotos". Mandala ta goi rany przeszłości, stwarza nową świadomość, nową perspektywę i próbuje zrównoważyć często rywalizujące ze sobą możliwości oferowane przez cztery funkcje: myślenie, odczuwanie, odbiór zmysłowy i intuicję. Wprowadza spokój i harmonię.

49,00 zł

Oryginalne kolczyki ręcznie wykonane na biglu otwartym z autorską mandalą  "Zespolenie w nieskończoności". Baza w kolorze srebrnym. Wielkość motywu mandali 16 mm. Bigle - stal szlachetna/antyalergiczna. Długość ok. 4 cm.

85,00 zł

Energetyczna bransoletka z autorskimi mandalami 7 czakr, oprawionymi w bazę w kolorze srebrnym. Wykonana z intencją równoważenia wszystkich czakr, aby wprowadzić równowagę i harmonię na wszystkich poziomach naszego życia.

75,00 zł

Bransoletka z mandalą "Czakra Podstawy" w otoczeniu kamieni jadeitu 10 mm oraz hematytów 4 mm. Zawieszka jest obustronna - zawsze widoczna. Wielkość motywu mandali 14 mm. Rozmiar: na nadgarstek ok 16-17 cm.

49,00 zł

Medalion z mandalą "Czakra Gardła". Czakra gardła jest pierwszym z wyższych ośrodków energii związanym z komunikowaniem się, wyrażaniem siebie i tworzeniem poprzez dźwięk. Nazwa sanskrycka Wiszuddha czyli oczyszczenie, stanowi klucz do zrozumienia tej komunikacji.

49,00 zł

Medalion z mandalą "Czakra Podstawy". Zrównoważona czakra podstawy umożliwia zaspokojenie potrzeby bezpieczeństwa materialnego oraz zdrowego i harmonijnego życia.

49,00 zł

Medalion z mandalą "Czakra Serca". Czwarta czakra usytuowana jest w środku klatki piersiowej, pośredniczy pomiędzy światem ducha a światem materii. Poprzez tą czakrę nawiązujemy czułe i bezinteresowne związki miłości z innymi ludźmi.

49,00 zł

Medalion z mandalą "Czakra Trzeciego Oka". Adżna oznacza postrzegać, wiedzieć, panować. Podczas gdy fizyczne oczy są naszymi narzędziami do postrzegania rzeczy namacalnych, szósta czakra, czyli „trzecie oko”, daje nam możliwość intuicyjnego poznania spraw, na które nie ma konkretnego dowodu. 

Pokazuje 1 - 9 z 202 szt.