45,00 zł
Nowy produkt
1 szt. na magazynie szt. na magazynie
Pierścionek z mandalą "Yonizująca" w prostej oprawie ze stali szlachetnej w kolorze srebrnym.
Rozmiar regulowany. Wielkość motywu mandali 14 mm.
wysyłka 24 h.
Uwaga: Ostatnia sztuka.
Data Dostępność:
Pierścionek z mandalą "Yonizująca" stal.
Pierścionek z mandalą "Yonizująca" w prostej oprawie ze stali szlachetnej w kolorze srebrnym.
Rozmiar regulowany. Wielkość motywu mandali 14 mm.
Odbiorca: :
* Pola wymagane
lub Anuluj
Mandala ta jest obrazem źródła życia i całego wszechświata. Przedstawia symboliczne wyobrażenie mocy stwórczej i jedności przeciwieństw. Powiązana jest z drugą czakrą sakralną , z mocą kreacji, ze źródłem życia.
Sprzyja przyciąganiu się dwóch zasad męskiej i żeńskiej oraz aktywizuje energię kundalini.
Yoni – indyjskie określenie żeńskich organów płciowych zarówno w znaczeniu fizycznym (np. w Kamasutrze), jak i w znaczeniu religijno-duchowym, symbol bogini Dewi. Termin ten poza tym używany jest w najrozmaitszych znaczeniach przenośnych np. „łono”, „źródło”, „naczynie”, „początek”. Jest tu obecny również wyobrażony lingam (fallus). Połączenie przeciwieństw dające pełnię, wyrażające się w energii seksualnej.
Energia seksualna jest największą siłą człowieka, podstawową energią całego życia; jest tym, co rozumiemy jako witalność. Jako rdzeń życia energia seksualna wzmacnia wszystkie inne rodzaje energii, z którymi się styka np. energię witalną, emocjonalną, duchową. Regeneruje, stymuluje i ożywia cały organizm. Energia seksualna to chęć życia. Często przedstawiana jest jako spirala i przypomina tantryczny symbol siły życiowej. Spirala służy więc jako symbol odnowy życia poprzez kontakt z boskimi, twórczymi, uzdrawiającymi energiami najgłębszych pokładów psychiki.
Yoni przedstawiona została jako różowo-fioletowy kwiat lotosu zanurzona w tęczowym jeziorze, połączona z ziemią i wznosząca się do nieba. Otoczona jest torusem serca w kolorze zielonym. Towarzyszą jej małe kolorowe plamki w kształcie ziarenek. Mogą one być reprezentantami męskiej esencji życia (plemniki) lub mogą kojarzyć się z gronostajowym futrem noszonym przez królów i książęta a będącym symbolem władzy. Na szczycie widzimy lingam, który może wydawać się podobny do pręcika kwiatowego czyli męskiego organu płciowego wytwarzającego pyłek.
Więcej: https://mandaladoroty.pl/pl/home/72-mandala-na-szkle-yonizujaca.html